mládež
út 5.12.2006 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná SCM - KH Kopřivnice 29 : 18 (17:12)

Naše juniorka pod vedením trenéra J. Hudečka dnes dokázala po dobrém výkonu porazit v zápase Českého poháru extraligový tým Kopřivnice o 11 branek a tím jednak ukázala, že by se asi neztratila ani v extralize a jednak postoupila do dalšího kola Českého poháru.

Hosté byli na začátku lepší a v 15. minutě vyhrávali 7 : 4. Poté si vzal trenér Hudeček time a ten byl velice účinný, protože od té doby se sitace podstatně změnila a skore začalo podstatně více narůstat na straně domácích mladíků.
Ve 25. minutě byl stav 12:9 a do šaten se šlo za stavu 17:12.

I v druhém poločase pokračovali naši hráči v dobrém výkonu a zejména po rychlých protiútocích, které často umožňoval svými dobrými zákroky Tomáš Mrkva, skore narůstalo v náš prospěch. Na postavenou obranu bylo totiž díky jistému výškovému a váhovému handicapu obtížnější se prosadit.

Sestava HCB OKD Karviná : Mrkva, Lefan; Galuszka 1, Vala, Floksa 1, Weglorz 6, Diviš 6, Vančo 4, Sliwka 1, Hes 4, Kočí 6, Horsinka.