HCB Karviná
klubové informace
po 22.6.2020 | Redakce

Máme nového hlavního partnera!

Vážení partneři, milí fanoušci házené,

před časem jsme Vám poskytli informaci o zásadní změně ve struktuře našeho klubu. Letošní rok je pro náš klub zlomový, dobře našlápnutou sezonu nám překazila vyšší moc a ukončila tak nejen působení v české lize, ale také účast na evropském poháru, kde se nám podařilo probojovat se do čtvrtfinále. Získáváme tak čas, potřebný k nastavení nové strategie pro klub a realizaci vize, naší společné. Chceme podporovat mládež našeho města, přejeme si pro ně plnohodnotný klub, který jim zajistí zázemí a také je podpoří v následující kariéře.

O to víc jsem rád, že se nám podařilo navázat bližší spolupráci s naší dlouholetou příznivkyní, patriotkou Karviné a Partnerkou klubu paní Jolantou Burkotovou. Tato dáma je majitelkou Zámečku Petrovice a zároveň věrnou fanynkou házené. Zámeček se díky spolupráci stal místem pro relaxaci hráčů, pořádání tiskových konferencí klubu či marketingových akcí typu focení kalendáře.

Nyní mohu oficiálně prohlásit, že paní Burkotová se nejen stala jedním z prvních hlavních Partnerů, ale také členkou výkonného výboru klubu. Věřím, že tato dáma přispěje našemu klubu velkou měrou svých zkušeností z dlouholetého, úspěšného podnikání a také svým lidským a proaktivním přístupem.

Na naši spolupráci se velmi těším s vírou, že bude ku prospěchu nám všem!

Michal Brůna

Prezident klubu