ne 18.11.2018 |

Zápas Karviná - Frýdek Místek

V dalším kole jsme v derby přivítali F-M. Začátek prvního poločasu byl vyrovnaný, ale v 14. minutě si soupeř začal budovat mírný náskok až do stavu 10:16. Poslední 5. minutovku jsme však zvládli dobře a dotáhli na poločasový výsledek 14:16.

Nástup do druhého poločasu však vyšel opět lépe hostujícímu celku, který odskočil na 15:21. Celý druhý poločas si hosté drželi svoje vedení, které dokonce navýšili na  18:27. V posledních 10 min. měli naši gólmani konečně nějaký zákrok a postupně jsme začali stahovat náskok soupeře na konečných 26:29 ale na více to nestačilo.

V současné době doplácíme na úzký kádr, kdy vlivem zranění nebo disciplinárních trestů (celkově chybí 6 hráčů ) nemůžou někteří naši hráči nastoupit a musí nám vypomáhat hráči z ml. dorostu za což jim děkuji.