ne 23.2.2020 |

Zápas Karviná - Frýdek Místek

V neděli 23. 2. 2020 odstartovaly odvetné zápasy jarní části. Naše družstvo přivítalo na své palubovce družstvo FM.  Na podzim jsme hráli vyrovnané utkání ve FM a podlehli až v závěru utkání o jedinou branku. Proto jsme doufali, že se nám odveta podaří a získáme dva body, které by nás posunuly ještě blíž k medailovým pozicím. Bohužel zůstalo jen u přání. Naši hráči toto utkání nezvládli a podali jeden z nejhorších výkonů v tomto ročníku. Družstvo FM bylo po celé utkání ve všech činnostech lepší a hladovější po vítězství. V našem družstvu se bohužel nenašel nikdo, kdo by jim herně stačil. Hráči FM byli sebevědomí a doslova hýřili chutí po bodech. Paradoxní je fakt, že jsme v 16. minutě prvního poločasu vedli 5:3 a nebyl důvod k nějakým obavám. Bohužel pak nastal nepochopitelný kolaps a soupeř do 27 minuty otočil skóre na 5:11 v náš neprospěch. Toto časové rozmezí jsme prohráli 8:0! O naši nemohoucnosti svědčí pouhopouhá 35% střelecká úspěšnost. Není se čemu divit, že jsme prohráli. Zkoušeli jsme změnu obranného systému, vystřídali všechny tři brankáře, vybírali oddechové časy a v nich burcovali hráče, ale všechno bylo marné. Soupeř tak v poklidu dokráčel k celkem vysokému, ale zaslouženému vítězství.