MSL mladších žáku I. 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
2. čt 13.9.  Ostrava  Karviná 12:25 (7:11)
3. so 22.9.  Karviná  Trnávka 47:14 (22:7)
4. ne 30.9.  Polanka  Karviná 11:24 (6:10)
5. so 6.10.  Karviná  Frýdek Místek 24:19 (13:10)
7. so 20.10.  Karviná  Ostrava 34:17 (17:11)
9. so 3.11.  Karviná  Polanka 45:11 (18:5)
10. so 10.11.  Frýdek Místek  Karviná 19:17 (13:10)

AKTUÁLNĚ

Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


Nedělní pohárové utkání bude v TV!

15.11.2018

Na kanálu Sport1 bude naše pohárové klání v neděli 18.11.2018 s týmem Balatonfüredi KSE v přímém přenosu od 10:15 hodin!


Po vítězství 38:25 postupujeme

14.11.2018

Dnes jsme nedali šanci Vsetínu a postupujeme tak do čtvrtfinále Českého poháru!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 19.12. budeme hrát na domácí palubovce semifinále ČP s Frýdkem Místkem. Projdeme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 13 21 356:294
2. Talent Plzeň 14 20 405:352
3. Nové Veselí 14 19 349:338
4. Jičín 14 17 362:348
5. Frýdek Místek 14 16 387:355
6. Kopřivnice 14 16 406:381
7. Zubří 14 13 357:364
8. Lovosice 13 12 378:376
9. Dukla Praha 13 11 338:326
10. Hranice 13 11 325:348
11. Brno 14 8 345:392
12. Litovel 14 0 312:446
KOMPLETNÍ TABULKA