Handball International League 2002/2003

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
Challenge Cup:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
18. so 26.1.  Frýdek Místek  N.Zámky 37:23  
1. ne 25.8.  Frýdek Místek  Bratislava 33:28  
1. ne 25.8.  Prešov  Košice 27:21  
1. ne 25.8.  Sečovce  Zubří 26:22  
1. ne 25.8.  Pov.Bys.  Dukla Praha 27:26  
1. ne 25.8.  Allrisk  N.Zámky 27:23  
2. so 31.8.  Frýdek Místek  Karviná 25:18  
2. ne 1.9.  Bratislava  N.Zámky 27:20  
2. ne 1.9.  Dukla Praha  Allrisk 21:26  
2. ne 1.9.  Zubří  Pov.Bys. 24:24  
2. ne 1.9.  Košice  Sečovce 25:24  
3. so 7.9.  Prešov  Frýdek Místek 24:35  
3. so 7.9.  Pov.Bys.  Košice 31:21  
3. so 7.9.  Allrisk  Zubří 29:15  
3. so 7.9.  N.Zámky  Dukla Praha 18:34  
3. ne 8.9.  Karviná  Bratislava 33:20  
4. so 14.9.  Bratislava  Dukla Praha 17:17  
4. so 14.9.  Zubří  N.Zámky 23:23  
4. so 14.9.  Košice  Allrisk 25:18  
4. so 14.9.  Frýdek Místek  Sečovce 36:32  
4. ne 15.9.  Karviná  Prešov 37:18  
5. so 21.9.  Prešov  Bratislava 24:19  
5. so 21.9.  Sečovce  Karviná 27:31  
5. so 21.9.  Pov.Bys.  Frýdek Místek 24:23  
5. so 21.9.  N.Zámky  Košice 26:20  
5. so 21.9.  Dukla Praha  Zubří 32:26  
6. so 28.9.  Zubří  Bratislava 24:26  
6. so 28.9.  Košice  Dukla Praha 26:28  
6. so 28.9.  Frýdek Místek  Allrisk 32:21  
6. so 28.9.  Prešov  Sečovce 30:17  
6. ne 29.9.  Karviná  Pov.Bys. 33:21  
7. st 2.10.  Allrisk  Karviná 24:24  
7. so 5.10.  Sečovce  Bratislava 22:17  
7. so 5.10.  Pov.Bys.  Prešov 36:31  
7. so 5.10.  N.Zámky  Frýdek Místek 28:32  
7. so 5.10.  Zubří  Košice 27:34  
8. st 9.10.  Karviná  N.Zámky 38:23  
8. so 12.10.  Bratislava  Košice 22:22  
8. so 12.10.  Frýdek Místek  Dukla Praha 22:22  
8. so 12.10.  Prešov  Allrisk 29:21  
8. so 12.10.  Sečovce  Pov.Bys. 26:28  
9. so 19.10.  Pov.Bys.  Bratislava 31:19  
9. so 19.10.  Allrisk  Sečovce 28:25  
9. so 19.10.  N.Zámky  Prešov 27:21  
9. so 19.10.  Dukla Praha  Karviná 33:35  
9. so 19.10.  Zubří  Frýdek Místek 20:32  
10. st 23.10.  Frýdek Místek  Košice 39:23  
10. st 23.10.  Karviná  Zubří 34:24  
10. st 23.10.  Prešov  Dukla Praha 27:26  
10. st 23.10.  Sečovce  N.Zámky 22:23  
10. st 23.10.  Pov.Bys.  Allrisk 25:25  
11. so 26.10.  Allrisk  Bratislava 27:26  
11. so 26.10.  N.Zámky  Pov.Bys. 22:18  
11. so 26.10.  Dukla Praha  Sečovce 29:25  
11. so 26.10.  Zubří  Prešov 29:29  
11. so 26.10.  Košice  Karviná 32:33  
16. ne 3.11.  Karviná  Sečovce 30:18  
12. so 9.11.  Bratislava  Frýdek Místek 29:38  
12. so 9.11.  Košice  Prešov 30:22  
12. so 9.11.  Zubří  Sečovce 34:27  
12. so 9.11.  Dukla Praha  Pov.Bys. 28:21  
12. so 9.11.  N.Zámky  Allrisk 25:22  
13. so 16.11.  N.Zámky  Bratislava 27:23  
13. so 16.11.  Allrisk  Dukla Praha 26:22  
13. so 16.11.  Pov.Bys.  Zubří 42:23  
13. so 16.11.  Sečovce  Košice 22:25  
14. so 23.11.  Frýdek Místek  Prešov 32:23  
14. so 23.11.  Košice  Pov.Bys. 22:19  
14. so 23.11.  Zubří  Allrisk 26:25  
14. so 23.11.  Dukla Praha  N.Zámky 29:19  
15. so 30.11.  Dukla Praha  Bratislava 31:17  
15. so 30.11.  N.Zámky  Zubří 38:24  
15. so 30.11.  Allrisk  Košice 24:24  
15. so 30.11.  Sečovce  Frýdek Místek 18:22  
16. so 7.12.  Bratislava  Prešov 28:28  
16. so 7.12.  Frýdek Místek  Pov.Bys. 28:21  
16. so 7.12.  Košice  N.Zámky 24:22  
16. so 7.12.  Zubří  Dukla Praha 24:33  
17. so 14.12.  Bratislava  Zubří 29:27  
17. so 14.12.  Dukla Praha  Košice 32:22  
17. so 14.12.  Allrisk  Frýdek Místek 22:30  
17. so 14.12.  Pov.Bys.  Karviná 26:27  
17. so 14.12.  Sečovce  Prešov 29:25  
14. st 22.1.  Bratislava  Karviná 28:18  
18. ne 26.1.  Košice  Zubří 32:21  
18. ne 26.1.  Bratislava  Sečovce 28:19  
18. ne 26.1.  Prešov  Pov.Bys. 28:24  
18. ne 26.1.  Karviná  Allrisk 23:21  
19. st 29.1.  Košice  Bratislava 22:23  
19. st 29.1.  Dukla Praha  Frýdek Místek 25:22  
19. st 29.1.  N.Zámky  Karviná 28:18  
19. st 29.1.  Allrisk  Prešov 27:25  
19. st 29.1.  Pov.Bys.  Sečovce 29:19  
20. so 1.2.  Bratislava  Pov.Bys. 22:23  
20. so 1.2.  Sečovce  Allrisk 21:26  
20. so 1.2.  Prešov  N.Zámky 24:22  
20. so 1.2.  Frýdek Místek  Zubří 30:27  
20. ne 2.2.  Karviná  Dukla Praha 33:23  
13. st 5.2.  Karviná  Frýdek Místek 19:19  
21. so 8.2.  Košice  Frýdek Místek 26:27  
21. so 8.2.  Zubří  Karviná 14:28  
21. so 8.2.  Dukla Praha  Prešov 25:23  
21. so 8.2.  N.Zámky  Sečovce 30:20  
21. so 8.2.  Allrisk  Pov.Bys. 26:19  
22. so 15.2.  Bratislava  Allrisk 28:29  
22. so 15.2.  Pov.Bys.  N.Zámky 29:24  
22. so 15.2.  Sečovce  Dukla Praha 13:19  
22. so 15.2.  Prešov  Zubří 32:17  
22. so 15.2.  Karviná  Košice 33:27  
13. ne 16.2.  Allrisk  Dukla Praha 26:22  
23. st 19.2.  Zubří  Allrisk 20:21  
23. st 19.2.  Bratislava  N.Zámky 20:31  
23. st 19.2.  Pov.Bys.  Košice 30:25  
23. st 19.2.  Prešov  Sečovce 23:17  
24. so 22.2.  Allrisk  Frýdek Místek 25:26  
24. so 22.2.  Dukla Praha  Zubří 27:18  
24. so 22.2.  Sečovce  Bratislava 31:23  
24. so 22.2.  Pov.Bys.  Prešov 31:26  
24. so 22.2.  N.Zámky  Košice 32:23  
25. so 1.3.  Frýdek Místek  Dukla Praha 30:30  
25. so 1.3.  Bratislava  Košice 30:18  
25. so 1.3.  Prešov  N.Zámky 23:32  
25. so 1.3.  Sečovce  Pov.Bys. 28:26  
25. ne 2.3.  Karviná  Allrisk 24:19  
23. st 5.3.  Frýdek Místek  Karviná 26:24  
26. so 8.3.  Dukla Praha  Karviná 31:27  
26. so 8.3.  Zubří  Frýdek Místek 31:35  
26. so 8.3.  Pov.Bys.  Bratislava 23:19  
26. so 8.3.  N.Zámky  Sečovce 34:21  
26. so 8.3.  Košice  Prešov 26:29  
15. st 12.3.  Prešov  Karviná 31:26  
27. so 15.3.  Zubří  Karviná 24:24  
27. so 15.3.  Dukla Praha  Allrisk 19:18  
27. so 15.3.  Bratislava  Prešov 22:34  
27. so 15.3.  Košice  Sečovce 25:20  
27. so 15.3.  N.Zámky  Pov.Bys. 24:22  
28. st 19.3.  Karviná  Frýdek Místek 28:26  
28. st 19.3.  Allrisk  Zubří 28:23  
28. st 19.3.  Sečovce  Prešov 22:33  
28. st 19.3.  Pov.Bys.  Košice 28:24  
28. st 19.3.  N.Zámky  Bratislava 26:20  
29. so 22.3.  Frýdek Místek  Allrisk 35:25  
29. so 22.3.  Zubří  Dukla Praha 23:35  
29. so 22.3.  Bratislava  Sečovce 22:17  
29. so 22.3.  Prešov  Pov.Bys. 27:24  
29. so 22.3.  Košice  N.Zámky 27:23  
30. so 29.3.  Dukla Praha  Frýdek Místek 29:30  
30. so 29.3.  Allrisk  Karviná 22:33  
30. so 29.3.  Košice  Bratislava 29:23  
30. so 29.3.  N.Zámky  Prešov 27:28  
30. so 29.3.  Pov.Bys.  Sečovce 37:18  
31. so 5.4.  Frýdek Místek  Zubří 28:22  
31. so 5.4.  Bratislava  Pov.Bys. 18:23  
31. so 5.4.  Sečovce  N.Zámky 24:25  
31. so 5.4.  Prešov  Košice 32:28  
31. ne 6.4.  Karviná  Dukla Praha 29:24  
32. st 9.4.  Karviná  Zubří 33:20  
32. st 9.4.  Allrisk  Dukla Praha 20:32  
32. st 9.4.  Prešov  Bratislava 33:21  
32. st 9.4.  Sečovce  Košice 26:30  
32. st 9.4.  Pov.Bys.  N.Zámky 33:25  

AKTUÁLNĚ

Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


Příprava starších dorostenců

05.02.2020

Včera večer sehráli starší dorostenci kvalitní přípravné utkání s dorostenci ze Zabrze. Rozešli se smírně 28:28 (16:13)


S Maloměřicemi 5.2.2020 v 18:00 hodin

03.02.2020

Záaps se měl hrát v 19:00 ale platí náš klasický středeční čas - tedy 18:00 hodin!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 21 36 649:532
2. Dukla Praha 21 33 660:529
3. Zubří 21 30 574:502
4. Karviná 21 28 555:497
5. Kopřivnice 21 27 645:605
6. Nové Veselí 21 22 549:532
7. Hranice 21 18 531:546
8. Jičín 21 18 520:560
9. Lovosice 21 17 577:553
10. Brno 21 14 516:575
11. Frýdek Místek 21 6 483:610
12. Maloměřice 21 3 454:672
KOMPLETNÍ TABULKA