Handball International League 2004/2005

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
Challenge Cup:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. so 4.9.  Pov.Bys.  Karviná 11:30  
1. so 4.9.  Hranice  Sečovce 32:29  
1. so 4.9.  N.Zámky  Bratislava 26:26  
1. ne 5.9.  Brno  Prešov 29:37  
1. ne 5.9.  Košice  Dukla Praha 21:23  
2. út 7.9.  Prešov  Bardejov 35:19  
2. so 11.9.  Bratislava  Brno 27:24  
2. so 11.9.  Sečovce  N.Zámky 26:27  
2. so 11.9.  Pov.Bys.  Hranice 36:14  
2. ne 12.9.  Karviná  Dukla Praha 28:23  
2. ne 12.9.  Frýdek Místek  Košice 24:23  
2. ne 12.9.  Kostelec  Zubří 31:34  
3. st 15.9.  Košice  Prešov 26:30  
3. so 18.9.  Hranice  Karviná 21:37  
3. so 18.9.  Zubří  Pov.Bys. 30:32  
3. so 18.9.  N.Zámky  Kostelec 29:37  
3. so 18.9.  Dukla Praha  Frýdek Místek 33:27  
3. ne 19.9.  Brno  Sečovce 29:24  
4. st 22.9.  Karviná  Frýdek Místek 33:28  
4. st 22.9.  Prešov  Dukla Praha 32:25  
4. st 22.9.  Bratislava  Košice 26:23  
4. st 22.9.  Sečovce  Bardejov 27:24  
4. st 22.9.  Kostelec  Brno 32:31  
4. st 22.9.  Pov.Bys.  N.Zámky 31:26  
4. st 22.9.  Hranice  Zubří 25:32  
5. so 25.9.  Zubří  Karviná 29:28  
5. so 25.9.  N.Zámky  Hranice 35:23  
5. so 25.9.  Brno  Pov.Bys. 25:25  
5. so 25.9.  Bardejov  Kostelec 25:29  
5. so 25.9.  Dukla Praha  Bratislava 25:22  
5. ne 26.9.  Košice  Sečovce 35:18  
5. ne 26.9.  Frýdek Místek  Prešov 33:27  
1. st 29.9.  Zubří  Sečovce 47:21  
1. st 29.9.  Bardejov  Frýdek Místek 15:32  
6. so 2.10.  Bratislava  Frýdek Místek 29:32  
6. so 2.10.  Sečovce  Dukla Praha 27:34  
6. so 2.10.  Pov.Bys.  Bardejov 39:18  
6. so 2.10.  Hranice  Brno 25:28  
6. so 2.10.  Zubří  N.Zámky 30:29  
6. ne 3.10.  Karviná  Prešov 32:27  
6. ne 3.10.  Kostelec  Košice 35:33  
7. st 6.10.  N.Zámky  Karviná 29:42  
7. st 6.10.  Prešov  Bratislava 33:32  
7. so 9.10.  Brno  Zubří 21:24  
7. so 9.10.  Bardejov  Hranice 33:26  
7. so 9.10.  Dukla Praha  Kostelec 27:19  
7. ne 10.10.  Frýdek Místek  Sečovce 42:24  
7. ne 10.10.  Košice  Pov.Bys. 28:27  
8. st 13.10.  Karviná  Bratislava 28:20  
8. st 13.10.  Sečovce  Prešov 17:43  
8. so 16.10.  Pov.Bys.  Dukla Praha 26:16  
8. so 16.10.  Hranice  Košice 25:31  
8. so 16.10.  Zubří  Bardejov 36:22  
8. so 16.10.  N.Zámky  Brno 26:25  
8. ne 17.10.  Kostelec  Frýdek Místek 26:24  
9. st 20.10.  Prešov  Kostelec 35:27  
11. st 20.10.  Bardejov  Karviná 15:25  
9. so 23.10.  Bardejov  N.Zámky 31:31  
9. so 23.10.  Bratislava  Sečovce 37:18  
3. ne 24.10.  Bardejov  Bratislava 26:27  
9. ne 24.10.  Košice  Zubří 30:24  
9. ne 24.10.  Dukla Praha  Hranice 32:26  
9. ne 24.10.  Frýdek Místek  Pov.Bys. 29:19  
10. st 27.10.  Karviná  Sečovce 31:24  
10. st 27.10.  Pov.Bys.  Prešov 35:30  
10. so 30.10.  Hranice  Frýdek Místek 22:29  
10. so 30.10.  Zubří  Dukla Praha 25:19  
10. so 30.10.  N.Zámky  Košice 29:27  
10. so 30.10.  Brno  Bardejov 38:17  
10. ne 31.10.  Kostelec  Bratislava 32:30  
9. st 3.11.  Brno  Karviná 21:28  
11. st 3.11.  Prešov  Hranice 42:15  
11. so 6.11.  Dukla Praha  N.Zámky 24:20  
11. so 6.11.  Bratislava  Pov.Bys. 24:25  
11. so 6.11.  Sečovce  Kostelec 24:31  
11. ne 7.11.  Košice  Brno 35:32  
11. ne 7.11.  Frýdek Místek  Zubří 37:24  
12. st 10.11.  Karviná  Kostelec 36:21  
12. st 10.11.  Zubří  Prešov 32:35  
12. so 13.11.  Pov.Bys.  Sečovce 40:22  
12. so 13.11.  Hranice  Bratislava 31:36  
12. so 13.11.  N.Zámky  Frýdek Místek 34:24  
12. so 13.11.  Brno  Dukla Praha 22:28  
12. so 13.11.  Bardejov  Košice 22:27  
13. so 27.11.  Sečovce  Hranice 26:34  
13. so 27.11.  Prešov  N.Zámky 41:27  
13. so 27.11.  Bratislava  Zubří 26:23  
13. ne 28.11.  Košice  Karviná 28:28  
13. ne 28.11.  Dukla Praha  Bardejov 30:12  
13. ne 28.11.  Frýdek Místek  Brno 29:30  
13. ne 28.11.  Kostelec  Pov.Bys. 25:27  
14. st 1.12.  Karviná  Pov.Bys. 28:24  
14. st 1.12.  Prešov  Brno 40:35  
14. st 1.12.  Kostelec  Hranice 40:26  
14. st 1.12.  Sečovce  Zubří 24:24  
14. so 4.12.  Bratislava  N.Zámky 31:21  
14. ne 5.12.  Frýdek Místek  Bardejov 35:21  
14. ne 5.12.  Dukla Praha  Košice 34:25  
15. ne 5.12.  Zubří  Kostelec 29:26  
15. st 8.12.  Bardejov  Prešov 24:33  
15. čt 9.12.  Dukla Praha  Karviná 23:24  
15. so 11.12.  Brno  Bratislava 30:27  
15. so 11.12.  N.Zámky  Sečovce 33:28  
15. so 11.12.  Hranice  Pov.Bys. 24:30  
15. ne 12.12.  Košice  Frýdek Místek 31:29  
16. so 12.2.  Pov.Bys.  Zubří 30:21  
16. so 12.2.  Sečovce  Brno 37:31  
16. so 12.2.  Bratislava  Bardejov 37:11  
16. so 12.2.  Prešov  Košice 32:28  
16. ne 13.2.  Karviná  Hranice 34:17  
16. ne 13.2.  Kostelec  N.Zámky 30:23  
16. ne 13.2.  Frýdek Místek  Dukla Praha 31:25  
17. st 16.2.  Frýdek Místek  Karviná 29:23  
17. st 16.2.  Dukla Praha  Prešov 30:22  
17. st 16.2.  Košice  Bratislava 26:23  
17. st 16.2.  Bardejov  Sečovce 27:26  
17. st 16.2.  Brno  Kostelec 29:25  
17. st 16.2.  Zubří  Hranice 31:18  
17. čt 17.2.  N.Zámky  Pov.Bys. 27:34  
18. so 19.2.  Hranice  N.Zámky 25:34  
18. so 19.2.  Pov.Bys.  Brno 37:30  
18. so 19.2.  Sečovce  Košice 28:27  
18. so 19.2.  Bratislava  Dukla Praha 22:23  
18. so 19.2.  Prešov  Frýdek Místek 32:34  
18. ne 20.2.  Karviná  Zubří 32:26  
18. ne 20.2.  Kostelec  Bardejov 39:24  
19. st 23.2.  Prešov  Karviná 43:36  
19. st 23.2.  Frýdek Místek  Bratislava 29:26  
19. st 23.2.  Dukla Praha  Sečovce 40:22  
19. st 23.2.  Košice  Kostelec 29:25  
19. st 23.2.  Bardejov  Pov.Bys. 25:31  
19. st 23.2.  Brno  Hranice 31:26  
19. st 23.2.  N.Zámky  Zubří 10:0  
20. so 26.2.  Zubří  Brno 37:26  
20. so 26.2.  Hranice  Bardejov 35:29  
20. so 26.2.  Pov.Bys.  Košice 35:22  
20. so 26.2.  Sečovce  Frýdek Místek 27:27  
20. so 26.2.  Bratislava  Prešov 33:40  
20. ne 27.2.  Karviná  N.Zámky 37:32  
20. ne 27.2.  Kostelec  Dukla Praha 20:22  
21. so 5.3.  Bratislava  Karviná 27:27  
21. so 5.3.  Prešov  Sečovce 49:13  
21. so 5.3.  Bardejov  Zubří 21:22  
21. ne 6.3.  Frýdek Místek  Kostelec 31:22  
21. ne 6.3.  Dukla Praha  Pov.Bys. 32:23  
21. ne 6.3.  Košice  Hranice 35:18  
21. ne 6.3.  Brno  N.Zámky 22:24  
22. st 9.3.  Zubří  Košice 29:28  
23. st 9.3.  Bardejov  Brno 32:28  
22. so 12.3.  N.Zámky  Bardejov 35:31  
22. so 12.3.  Hranice  Dukla Praha 20:31  
22. so 12.3.  Pov.Bys.  Frýdek Místek 34:24  
22. so 12.3.  Sečovce  Bratislava 29:28  
22. ne 13.3.  Karviná  Brno 30:23  
22. ne 13.3.  Kostelec  Prešov 25:26  
23. st 16.3.  Sečovce  Karviná 29:32  
23. st 16.3.  Bratislava  Kostelec 27:19  
23. st 16.3.  Prešov  Pov.Bys. 31:25  
23. st 16.3.  Frýdek Místek  Hranice 37:24  
23. st 16.3.  Dukla Praha  Zubří 29:20  
23. st 16.3.  Košice  N.Zámky 24:28  
24. so 19.3.  N.Zámky  Dukla Praha 33:32  
24. so 19.3.  Zubří  Frýdek Místek 23:23  
24. so 19.3.  Hranice  Prešov 29:35  
24. so 19.3.  Pov.Bys.  Bratislava 38:28  
24. ne 20.3.  Karviná  Bardejov 41:22  
24. ne 20.3.  Brno  Košice 33:34  
24. ne 20.3.  Kostelec  Sečovce 24:26  
25. st 30.3.  Kostelec  Karviná 28:29  
25. st 30.3.  Sečovce  Pov.Bys. 28:36  
25. st 30.3.  Bratislava  Hranice 32:26  
25. st 30.3.  Prešov  Zubří 29:19  
25. st 30.3.  Frýdek Místek  N.Zámky 27:23  
25. st 30.3.  Dukla Praha  Brno 31:27  
25. st 30.3.  Košice  Bardejov 38:15  
26. so 2.4.  Karviná  Košice 31:27  
26. so 2.4.  Bardejov  Dukla Praha 21:31  
26. so 2.4.  Brno  Frýdek Místek 26:28  
26. so 2.4.  N.Zámky  Prešov 33:32  
26. so 2.4.  Zubří  Bratislava 26:24  
26. so 2.4.  Hranice  Sečovce 34:29  
26. so 2.4.  Pov.Bys.  Kostelec 38:22  
27. so 16.4.  Karviná  Zubří 32:21  
28. ne 17.4.  Karviná  Zubří 36:26  
29. so 23.4.  Zubří  Karviná 19:26  
30. so 7.5.  Karviná  Frýdek Místek 29:23  
31. ne 8.5.  Karviná  Frýdek Místek 30:27  
32. so 14.5.  Frýdek Místek  Karviná 23:31  

AKTUÁLNĚ

Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


Příprava starších dorostenců

05.02.2020

Včera večer sehráli starší dorostenci kvalitní přípravné utkání s dorostenci ze Zabrze. Rozešli se smírně 28:28 (16:13)


S Maloměřicemi 5.2.2020 v 18:00 hodin

03.02.2020

Záaps se měl hrát v 19:00 ale platí náš klasický středeční čas - tedy 18:00 hodin!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 21 36 649:532
2. Dukla Praha 21 33 660:529
3. Zubří 21 30 574:502
4. Karviná 21 28 555:497
5. Kopřivnice 21 27 645:605
6. Nové Veselí 21 22 549:532
7. Hranice 21 18 531:546
8. Jičín 21 18 520:560
9. Lovosice 21 17 577:553
10. Brno 21 14 516:575
11. Frýdek Místek 21 6 483:610
12. Maloměřice 21 3 454:672
KOMPLETNÍ TABULKA