Handball International League 2002/2003

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
Challenge Cup:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
2. so 31.8.  Frýdek Místek  Karviná 25:18  
F.Místek: Berka 6, Kraus 6, Valo 4, Sklenák 3, Kalous 3, Veselý 1, Lukeš 1, Krahulík 1.

Karviná: Horák 7, Szymanski 3, Bednařík 2, Laclavik 2, Toms 2, Sobol 1, Mrózek 1.

Rozhodčí: Kohout-Dolejš, Vyloučení: 5/6, 7m hody 4/2 - 2/0, Diváci: 250.
3. ne 8.9.  Karviná  Bratislava 33:20  
Karviná: Radčenko 7, Juříček 5, Vašek 5, Heinz K. 4, Titkov 4, Laclavik 3, Horák 2, Farář 2, Heinz T. 1.

Bratislava: Piteľak 5, Hlavtúr 4, Čermák 3, Suchý 3, Fekete 2, Bičaník 1, Pozdech 1, Olšavský 1.

Vyloučení: 4/3, 7 m hody: 4/3 - 4/2, Diváci: 800, Rozhodčí: Macho-Hájek.
4. ne 15.9.  Karviná  Prešov 37:18  


Karviná: Farář 9, Juříček 9, Horák 6, Vašek 6, laclavik 3, Heinz K. 2, Brůna 1, Radčenko 1.

Prešov: Zaťko 8, Spuchlák 4, Tumidalský 3, Mažár 1, Pekár 1, Dobrovič 1.

Vyloučení: 4/7, z toho Polanský a Pekár ČR za trojí vyloučení (oba Prešov), 7m hody: 0/0-7/5, Rozhodčí: Novotný-Horáček, Diváci: 800.
5. so 21.9.  Sečovce  Karviná 27:31  
Sečovce: Seman 7, Tabačko 5, Jurko 5, Servátka 5, Petrišák 2, Stacenko 2, Šiška 1.

Karviná: Horák 10, Laclavik 5, Farář 5, Juříček 4, Titkov 2, Vašek 2, Radčenko 2, Brůna 1.

Vyloučení: 3/3, 7m hody: 4/3-3/2, Rozhodčí: Karlubík-Struhár, Diváci: 500.
6. ne 29.9.  Karviná  Pov.Bys. 33:21  
Karviná: Brůna 7, Juříček 7, Vašek 6, Titkov 3, Heinz K. 2, Laclavik 2, Heinz T. 2, Radčenko 2, Prokopec 1, Farář 1.

Považská Bystrica: Tallo 8, Kukučka 3, Polakovič 3, Opoldík 2, Stoklasa 2, Jančík 2, Buchta 1.

Vyloučení: 4/2, 7m hody: 7/6-3/2, Rozhodčí: Konečný-Ondráš, Diváci: 900.
7. st 2.10.  Allrisk  Karviná 24:24  
Allrisk: Hladký 7, Půta 7, Trávníček 4, Brabec 3, Vtípil 2, Ťupa 1.

Karviná: Brůna 4, Farář 4, Heinz T. 4, Vašek 3, Heinz K. 2, Titkov 2, Radčenko 2, Juříček 2, Konečný 1.

Vyloučení:5/2, ČK: Půta (Allrisk)-Heinz K., Titkov (Karviná), 7m hody: 2/1 - 3/1, Rozhodčí: Pešta-Poláček, Diváci: 150.
8. st 9.10.  Karviná  N.Zámky 38:23  
Karviná: Heinz K. 9, Konečný 8, Brůna 7, Titkov 4, Laclavik 3, Farář 3, Sobol 2, Heinz T. 1, Radčenko 1.

N.Zámky: Bohunický 7, Galla 6, Mojzes 4, Straňovský M. 3, Straňovský T. 1, Oros 1, Sakár 1.

Vyloučení: 1:3, 7m hody: 7/6-5/4, Rozhodčí: Padevět-Pešek, Diváci: 700.
9. so 19.10.  Dukla Praha  Karviná 33:35  
Dukla: Jícha 14, Hrubý 9, Nocar 5, Čurda 5.

Karviná: Radčenko 10, Brůna 6, Konečný 6, Vašek 4, Titkov 3, Laclavik 3, Heinz T. 3.

Vyloučení: 3/3, 7 m hody: 4/4-3/3, Rozhodčí: Kohout-Dolejš, Diváci: 590.
10. st 23.10.  Karviná  Zubří 34:24  
Karviná: Prokopec 8, Farář 7, Konečný 5, Heinz T. 3, Titkov 2, Laclavik 2, radčenko 2, Sobol 2, Szymanski 2, Toms 1.

Zubří: Kulišťák 6, Kyryljuk 6, Pavlík 5, Klimek 2, Kuzo 2, Mičola 1, Hrachovec 1, Řezníček 1.

Vyloučení: 1/2, 7m hody: 5/3-4/4, Rozhodčí: Poláček-Pešta, Diváci: 500.
11. so 26.10.  Košice  Karviná 32:33  
Košice:Justus 13, Strapko 5, Vikartovský 5, Farkašovský 3, Schmiedt 3, Saloka 2, Krak 1.

Karviná: Farář 7, Vašek 7, Prokopec 4, Laclavik 4, Konečný 3, Titkov 3, Brůna 2, Heinz T. 2, Radčenko 1.

Vyloučení: 6/4, 7m hody: 7/7-3/2, Rozhodčí: Rudinský-Podlucký, Diváci: 500.
16. ne 3.11.  Karviná  Sečovce 30:18  
Karviná: Heinz K. 6, Brůna 5, Laclavik 5, Farář 5, Radčenko 3, Szymanski 2, Konečný 1, Titkov 1, Vašek 1, HEinz T. 1.

Sečovce: Servátka 5, Rusin 5, Murín 4, Seman 3, Jurko 1.

Vyloučení: 1/3, 7m hody: 1/0-0, Rozhodčí: Novák-Skružný, Diváci: 800.
17. so 14.12.  Pov.Bys.  Karviná 26:27  
P.Bystrica: Tallo 10, Kukučka 4, Cifra 4, Polakovič 4, Stoklasa 2, Vicena 1, Korňan 1.

Karviná: Brůna 6, Radčenko 5, Juříček 5, Farář 4, Konečný 3, Sobol 2, Titkov 1, Heinz T. 1.

Vyloučení: 0/5, 7m hody: 6/4-2/1, Rozhodčí: Rudinský-Podlucký, Diváci: 500.
14. st 22.1.  Bratislava  Karviná 28:18  
Nejvíce branek: Pitelka 10, Nižnan a Fekete po 5 - Prokopec 7, Laclavík a Farář po 3. Rozhodčí: Haščík, Oťapka. Sedmimetrové hody: 4/4:6/5. Vyloučení: 6:8. Diváci: 150.
18. ne 26.1.  Karviná  Allrisk 23:21  
Karviná: Vašek 6, Farář 5, Prokopec 4, Titkov 3, Heinz T. 3, Mrózek 2.

Allrisk: Ťupa 6, Větrovec 5, Hladký 4, Trávníček 2, Kovář 2, Halčař 1, Půta 1.

Vyloučení: 3/5, 7m hody: 3/2-2/1, Rozhodčí: Dostál - Macharáček, Diváci: 700.
19. st 29.1.  N.Zámky  Karviná 28:18  
Nové Zámky: Straňovský T. 9, Mojzes 3, Galla 3, Bohunický 3, Szapu 3, Sekar 2, Straňovský M. 2, Vadkerti 1, Ivanov 1, Jančo 1.

Karviná Konečný 5, Bedanřík 4, Horák 3, Prokopec 1, Laclavik 1, Farář 1, Vašek 1, Heinz T. 1, Szymanski 1.

Vyloučení: 4/4, Mrózek(Karviná) ČK, 7 m hody: 3/2-4/4, Rozhodčí: Beňo-Rančík, Diváci: 850.
20. ne 2.2.  Karviná  Dukla Praha 33:23  
Karviná:Horák 10, Heinz T. 10, Szymanski 4, Bednařík 3, Sobol 3, Konečný 1, Titkov 1, Mrózek 1.

Dukla: Jícha 8, Čurda 5, Piskač 3, Kotrč 2, Zemánek 2, Nocar 1, Hrubý 1, Barták 1.

Vyloučení: 3/4, 7 m hody: 1/1-4/3, Rozhodčí: Sivák-Kavulič, Diváci: 800.
13. st 5.2.  Karviná  Frýdek Místek 19:19  
Karviná:Horák 4, Szymanski 4, Prokopec 3, Bednařík 2, Konečný 2, Sobol 2, Laclavik 1, Heinz T. 1.

F.Místek: Kraus 5, Kalous 5, Berka 5, Veselý 3, Dostalík 1.

Vyloučení: 1/3, 7m hody: 4/2-4/2, Rozhodčí: Kohout-Dolejš, Diváci: 1200.
21. so 8.2.  Zubří  Karviná 14:28  
Zubří:Čejka 6, Kuzo 3, Kulišťák 2, Klimek 1, Pavlík 1, Mičkal 1.

Karviná: Konečný 6, Laclavik 4, Horák 3, Farář 3, Vašek 2, Heinz T. 2, Sobol 2, Szymanski 2, Mrózek 2, Vašek 2.

Vyloučení:3/5, 7m hody:1/1-1/1, Rozhodčí:Dušek-Smékal, Diváci: 600.
22. so 15.2.  Karviná  Košice 33:27  
Karviná: Konečný 12, Horák 5, Farář 3, Sobol 3, Bednařík 3, Titkov 2, Heinz T. 2, Mrózek 2, Szymanski 1. Košice: Zaťko 6, Kraus 5, Farkašovský 4, Kolesár 3, Sťefanisko 3, Strapko 2, Kozlov 1, Faith 1, Saloka 1, Kleis 1.

Vyloučení: 8/9, 7m hody: 8/8-2/2, Rozhodčí: Macho-Hájek, Diváci: 800.
25. ne 2.3.  Karviná  Allrisk 24:19  
Karviná: Konečný 6, Vašek 5, Horák 3, Heinz T. 3, Prokopec 2, Titkov 2, Szymanski 2, Farář 1.

Allrisk: Větrovec 6, Hladký 6, Kovář 2, Vraný 2, Kubec 1, Brabec 1, Půta 1.

Vyloučení: 4/4, 7m hody: 6/5-1/0, Rozhodčí: Dušek-Smékal, Diváci: 700.
23. st 5.3.  Frýdek Místek  Karviná 26:24  
F.Místek: Berka 9, Valo 7, Kovář 5, Dostalík 2, Veselý 1, Sklenák 1, Kalous 1.

Karviná: Konečný 7, Heinz T. 4, Farář 3, Vašek 3, Szymanski 3, Prokopec 1, Horák 1, Laclavik 1, Mrózek 1. Vyloučení: 6/5, ČK: Heinz T.-Karviná, 7m hody: 0/0-4/3, Rozhodčí: Kohout-Dolejš, Diváci: 250.
26. so 8.3.  Dukla Praha  Karviná 31:27  
Dukla: Jícha 8, Čurda 8, Nocar 7, Hrubý 5, Zemánek 2, Kotrč 1.

Karviná: Vašek 7, Szymanski 5, Prokopec 4, Laclavik 4, Farář 3, Heinz T. 2, Titkov 1, Horák 1.

Vyloučení: 1/1, 7m hody: 2/2-2/1, Rozhodčí: Pešek-Padevět, Diváci: 250.
15. st 12.3.  Prešov  Karviná 31:26  
Prešov: Pekár 8, Mažár 7, Radčenko 4, Tabačko 3, Gruca 3, Dobrovič 2, Kravčák 2, Huňady 1, Tumidalský 1.

Karviná: Vašek 10, Bednařík 4, Prokopec 4, Laclavik 4, Horák 2, Konečný 1, Szymanksi 1.

Vyloučení: 5/5-ČK Titkov(Karviná) za trojí vyloučení, 7m hody: 3/2-4/3, Rozhodčí: Kavulič-Sivák, DIváci: 1300.
27. so 15.3.  Zubří  Karviná 24:24  
Zubří: Řezníček 7, Čejka 5, Kuzo 4, Pavlík 3, Hrstka 2, Kulišťák 1, Hrachovec 1, Bechný 1.

Karviná: Farář 5, Sobol 5, Heinz T. 5, Horák 4, Prokopec 2, Bednařík 1, Vašek 1, Szymanski 1.

Vyloučení: 7/3, 7m hody: 1/1-3/1, Rozhodčí:Dostál-Macharáček, Diváci: 700.
28. st 19.3.  Karviná  Frýdek Místek 28:26  
Karviná: Szymanski 7, Konečný 6, Horák 4, Vašek 4, Heinz T. 3, Bednařík 2, Titkov 1, Laclavik 1.

F.Místek: Valo 8, Kovář 6, Kalous 5, Kraus 4, Veselý 1, Berka 1, Straka 1.

Vyloučení:8/7, ČK-Heinz T.(Karviná), 7m hody: 3/1-2/1, Rozhodčí: Kohout-Dolejš, Diváci: 800.
30. so 29.3.  Allrisk  Karviná 22:33  
Allrisk: Větrovec 4, Půta 4, Brabec P. 4, Brabec J. 3, Varhalík 1, Klouček 1, Vtípil 1, Hladký 1, Vraný 1, Ťupa 1, Kovář 1.

Karviná: Horák 10, Heinz T. 6, Sobol 5, Prokopec 5, Szymanski 3, Laclavik 2, Konečný 1, Titkov 1.

Vyloučení: 4/5, 7m hody: 4/2-3/3, Rozhodčí: Kohout-Dolejš, Diváci: 100.
31. ne 6.4.  Karviná  Dukla Praha 29:24  
Karviná: Heinz K. 8, Vašek 7, Heinz T. 6, Laclavik 3, Farář 3, Bednařík 1, Horák 1.

Dukla: Čurda 7, Nocar 5, Hrubý 5, Zemánek 4, Motl 2, Kotrč 1.

Vyloučení: 1/0, 7m hody: 0/0-5/1, Rozhodčí: Novotný-Horáček, Diváci: 800.
32. st 9.4.  Karviná  Zubří 33:20  
Karviná: Heinz K. 7, Farář 6, Bednařík 4, Konečný 3, Vašek 3, Prokopec 2, Horák 2, Heinz T. 2, Szymanski 2, Laclavik 1, Sobol 1.

Zubří: Řezníček 6, Kuzo 5, Klimek 3, Hrachovec 2, Hrstka 2, Kulišťák 1, Říha 1.

Vyloučení: 3/4, 7m hody: 3/2-3/2, Rozhodčí: Novák-Skružný, Diváci: 400.

AKTUÁLNĚ

Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


Příprava starších dorostenců

05.02.2020

Včera večer sehráli starší dorostenci kvalitní přípravné utkání s dorostenci ze Zabrze. Rozešli se smírně 28:28 (16:13)


S Maloměřicemi 5.2.2020 v 18:00 hodin

03.02.2020

Záaps se měl hrát v 19:00 ale platí náš klasický středeční čas - tedy 18:00 hodin!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 21 36 649:532
2. Dukla Praha 21 33 660:529
3. Zubří 21 30 574:502
4. Karviná 21 28 555:497
5. Kopřivnice 21 27 645:605
6. Nové Veselí 21 22 549:532
7. Hranice 21 18 531:546
8. Jičín 21 18 520:560
9. Lovosice 21 17 577:553
10. Brno 21 14 516:575
11. Frýdek Místek 21 6 483:610
12. Maloměřice 21 3 454:672
KOMPLETNÍ TABULKA