Na zápasy finálové série už se moc těším, říká Mirek Nedoma
04.05.2019  |  Ivo Dudek

Na zápasy finálové série už se moc těším, říká Mirek Nedoma

Ještě týden zbývá do startu finálové série CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy mezi námi a Talentem Plzeň. Trošku jsme tedy vyzpovídali Mirka Nedomu.

Mirku, máte za sebou zvládnutou semifinálovou sérii s Duklou Praha. Můžeme se ještě u ní zastavit?

Celá série byla hodně těžká. Zápasy byly vyrovnané, a i když jsme trochu ve skóre utekli, tak Dukla se vždy dotáhla, bojovala a nic nám nedala zadarmo. Na hře Dukly bylo poznat, jak šla herně v průběhu sezóny nahoru. Má velmi dobrý a mladý kádr. Právě proto se na začátku ještě spíše sehrávali, ale potom se pořád zlepšovali. Myslím, že i v příští sezóně bude Dukla ve hře o medaile.

Jak se Tobě osobně hrálo v těch zápasech?

Hrálo se mi dobře, i když se mi moc nevedlo střelecky. Ale to nevadí, házená není jen o tom. Jsme jeden tým a je důležité, jak se daří týmu. Všichni dáváme do hry všechno, a když se někomu nedaří, zaskočí někdo jiný. Každopádně jsem rád, že se nám podařilo ukončit sérii už ve třech zápasech. Ten týden volna přijde vhod k tomu, abychom se trochu dali dohromady, vyléčili šrámy a mohli se pořádně připravit na finále s Plzní. 

V poslední době je poznat, že vzrůstá návštěvnost na zápasech a chodí čím dál víc fanoušků....

Ano to je pravda a je to moc dobře. Hodně podporu fanoušků cítíme a jsme za ni rádi. Chtěl bych tímto poděkovat fanouškům za podporu. Víme, že s námi pojedou do Plzně a tam budeme podporu moc potřebovat. Už loni to bylo super, jak nás tam povzbuzovali.

Finále se blíží a vy se určitě všichni poctivě připravujete. Chystáš se někoho konkrétního Ty?

Já hraji na křídle a tak se samozřejmě nejvíce chystám na své protihráče, kteří budou stát proti mě. Konkrétně jsou to Vinkelhöfer a Šafránek. Oba jsou moc kvalitní protihráči. A samozřejmě se poctivě, stejně jako před každým zápasem, připravujeme i na gólmany, kteří Plzeň velmi podrželi v semifinále proti Jičínu. Chystáme se ale na hru celého družstva. Mají perfektně zvládnutý herní systém, nehrají na nějaké náhody a silný vyrovnaný kádr. Na zápasy se už moc těším. Bude to určitě jako loni hodně vyrovnané a patřičně vyhecované. Ale tak to má být a tak mě to baví.   


AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA