Soupiska muži 2018/2019

# post jméno narozen výška váha
16 B Nemanja Marjanovič 1984 186 cm 96 kg
1 B Petr Mokroš 1997 190 cm 90 kg
26 B Jiří Tabara 1993 187 cm 92 kg
18 LK Marek Drzyzga 1996 176 cm 73 kg
8 LK Jakub Kraina 1999 174 cm 74 kg
62 LK Jan Zbránek 1990 194 cm 96 kg
38 LS Matěj Nantl 1998 194 cm 93 kg
24 LS Dominik Solák 1997 199 cm 89 kg
55 LS Ivan Stojanovič 1988 192 cm 106 kg
11 P Nicolas Noworyta 2000 191 cm 82 kg
10 P Tymoteusz Piątek 1994 205 cm 115 kg
23 P Jan Užek 1993 191 cm 106 kg
19 P Adam Wozniak 1997 182 cm 91 kg
66 PK Miroslav Nedoma 1993 178 cm 79 kg
13 PK Jan Plaček 1997 182 cm 75 kg
15 PS Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
5 PS Marek Monczka 1990 190 cm 90 kg
32 PS Alexandr Zamarski 2000 188 cm 72 kg
3 SS Michal Brůna 1978 191 cm 90 kg
33 SS Jan Mucha 1999 189 cm 87 kg
7 SS David Růža 2000 184 cm 80 kg
  průměr: 24 let 188 cm 89 kg

Trenér: Marek Michalisko

Vedoucí družstva: Jiří Tabara

Lékaři: Lubomír Pacanovský, František Kalina, Zdeněk Vojkůvka

AKTUÁLNĚ

Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


Nedělní pohárové utkání bude v TV!

15.11.2018

Na kanálu Sport1 bude naše pohárové klání v neděli 18.11.2018 s týmem Balatonfüredi KSE v přímém přenosu od 10:15 hodin!


Po vítězství 38:25 postupujeme

14.11.2018

Dnes jsme nedali šanci Vsetínu a postupujeme tak do čtvrtfinále Českého poháru!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 19.12. budeme hrát na domácí palubovce semifinále ČP s Frýdkem Místkem. Projdeme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 13 21 356:294
2. Talent Plzeň 14 20 405:352
3. Nové Veselí 14 19 349:338
4. Jičín 14 17 362:348
5. Frýdek Místek 14 16 387:355
6. Kopřivnice 14 16 406:381
7. Zubří 14 13 357:364
8. Lovosice 13 12 378:376
9. Dukla Praha 13 11 338:326
10. Hranice 13 11 325:348
11. Brno 14 8 345:392
12. Litovel 14 0 312:446
KOMPLETNÍ TABULKA