Nervozitu necítím. Těším se a věřím, že si to užijeme
09.05.2019  |  Ivo Dudek

Nervozitu necítím. Těším se a věřím, že si to užijeme

​Finále klepe na dveře. Už o víkendu se rozběhne napínavý souboj o letošní mistrovský titul. Tak kdo? Plzeň nebo Karviná? Co říká zkušený brankář Marjanovič?

Máte před sebou vrchol sezóny, finále extraligy. Je v týmu nějaká nervozita nebo se spíš na ty zápasy těšíte?

Nervozita není žádná. Těšíme se a věřím, že si to užijeme. Mám dojem, že spíše Plzeň moc chce a oni, když to tak řeknu, musí. Tlak není na nás. Plzeň je, pokud se nepletu, po šesté v řadě ve finále a poslední dvě sezóny nevyhráli. A tak určitě teď budou dělat všechno pro to, aby letos vyhráli. Jsou tam hráči, kteří už asi v Plzni budou končit, hráli tolik finále za sebou a tak se určitě budou chtít loučit titulem.

Už velmi dobře znáte hráče soupeře, stejně jak oni znají tebe. Ale přesto, je někdo, kdo vás může nějak překvapit?

Každý. Je to finále, je tam silná motivace. Vše už je o tom správném momentu a tom správném rozhodnutí. Moc se těším, že bude určitě hodně diváků. U nás určitě a myslím, že i v Plzni. Proto házenou všichni hrajeme. Samozřejmě i pro sebe, že nás házená baví, ale zejména pro diváky. Bez nich by to nebylo ono. A teď je ten moment kdy by haly měly být plné.

Oba týmy, které se dostaly do finále, potvrdily umístění po základní části a dokázaly tak, že to bylo oprávněné. Jak to vidíte?

Celý rok poslouchám řeči o tom, jak je vyrovnaná liga a podobně. Ale já si myslím, že to nebyla až tak pravda. Opravdu jsme byli s Plzní na tom nejlíp a i ty další týmy, které byly v semifinále, tam byly zaslouženě. Dopadlo to přesně tak, jak jsem říkal už v zimě. Počítal jsem, že se do semifinále dostanou tyto zkušené týmy. A za nimi je přece jen mezera.

Sérii začínáte v Plzni. Bude to komplikace?

Samozřejmě v tom to má Plzeň lepší. Díky našemu poslednímu zápasu v Lovosicích nás Plzeň v konečné tabulce přeskočila a tak má výhodu domácího prostředí. Teď jim stačí vyhrát jen doma. A proto říkám, že ve finále je Plzeň favoritem.

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA