Přijďte o víkendu na Karviná Cup 2019
27.08.2019  |  Redakce

Přijďte o víkendu na Karviná Cup 2019

Třetí ročník turnaje Karviná Cup, který jménem navazuje na velký mládežnický turnaj, bude už tento víkend. Jeho současná podoba je ale jiná než v minulosti. Turnaj v současné podobě je určený pro užší okruh kvalitních týmů dorosteneckých kategorií. Srdečně zveme do naší haly všechny příznivce kvalitní mládežnické házené.

                                  Účastníci v jednotlivých kategoriích:

	A /U16					B /U18
1	HCB KARVINÁ 			 1	HCB KARVINÁ 
2	TATRAN PREŠOV			 2	SPR GÓRNIK ZABRZE
3	MŠK POVÁŽSKÁ BYSTRICA		 3	MŠK POVÁŽSKÁ BYSTRICA
4	SPR GÓRNIK ZABRZE		 4	PGE VIVE KIELCE
5	HK AGRO TOPOLČANY		 5	HK AGRO TOPOLČANY
6	HC ELBFLORENZ 2006 e.V. DRESDEN	 6	HT TATRAN PREŠOV

Rozlosování:

30.8.2019/10:30               A1:A4    Karviná  - Gornik Zabrze              

30.8.2019/11:30               B1:B2    Karviná  - Gornik Zabrze              

30.8.2019/12:30               A1:A3    Karviná - Povážská Bystrica        

30.8.2019/13:30               A2:A5    Prešov - Topolčany        

30.8.2019/14:30               B3:B4    Povážská Bystrica - Vive Kielce

30.8.2019/15:30               B5:B6    Topolčany - Prešov        

30.8.2019/16:30               Zahájení turnaje                            

30.8.2019/17:00               B1:B3    Karviná  - Povážská Bystrica

30.8.2019/18:00               B2:B5    Gornik Zabrze - Topolčany

30.8.2019/19:00               A5:A6    Topolčany - HC Elbflorenz 2006

30.8.2019/20:00               A3:A4    Povážská Bystrica - Gornik Zabrze

                                                                                             

31.8.2019/08:00               A1:A5    Karviná  - Topolčany      

31.8.2019/09:00               A4:A6    Gornik Zabrze - HC Elbflorenz

31.8.2019/10:00               B1:B5    Karviná  - Topolčany      

31.8.2019/11:00               B4:B6    Vive Kielce - HT Tatran Prešov

31.8.2019/12:00               A2:A3    Prešov - Povážská Bystrica         

31.8.2019/13:00               B2:B3    Gornik Zabrze - Povážská Bystrica

31.8.2019/14:00               A1:A6    Karviná - HC Elbflorenz

31.8.2019/15:00               B4:B5    Vive Kielce - Topolčany

31.8.2019/16:00               A4:A5    Gornik Zabrze -Topolčany

31.8.2019/17:00               B1:B6    Karviná  - Prešov            

31.8.2019/18:00               A2:A4    Prešov - Gornik Zabrze

31.8.2019/19:00               A3:A6    Povážská Bystrica - HC Elbflorenz

31.8.2019/20:00               B2:B4    Gornik Zabrze - Vive Kielce        

 

1.9.2019/08:00                  B3:B6    Povážská Bystrica - Prešov

1.9.2019/09:00                  A1:A2    Karviná  - Prešov            

1.9.2019/10:00                  B1:B4    Karviná  - Vive Kielce    

1.9.2019/11:00                  A2:A6    Prešov - HC Elbflorenz 

1.9.2019/12:00                  B2:B6    Gornik Zabrze - Prešov

1.9.2019/13:00                  A3:A5    Povážská Bystrica - Topolčany  

1.9.2019/14:00                  B3:B5    Považská Bystrica - Topolčany

1.9.2019/15:00                  Zakončení turnaje         

AKTUÁLNĚ

Odvolání

před 3 dny

Klub HCB Karviná se odvolal k exekutivě ČSH, která je podle usnesení konference ČSH odvolacím orgánem, proti rozhodnutí SK ČSH o kontumaci našeho neodehraného utkání proti Lovosicím.


Přípravná utkání

05.01.2020

V lednu, ještě před semifinále ČP s Duklou Praha, budeme hrát tři přípravné duely. 15.1. v 18:30 HCB - Opole, 24.1. v 19:30 HCB - Fivers Vídeň a konečně 25.1. v 11:30 opět HCB - Fivers Vídeň.


Výledky žákovské ligy

08.12.2019

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

06.12.2019

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 15 26 462:380
2. Karviná 14 23 392:336
3. Dukla Praha 15 22 469:383
4. Zubří 15 22 407:366
5. Nové Veselí 15 19 391:372
6. Kopřivnice 15 17 451:425
7. Lovosice 14 12 412:383
8. Hranice 15 12 378:388
9. Jičín 15 11 364:410
10. Brno 15 10 371:399
11. Frýdek Místek 15 4 338:432
12. Maloměřice 15 0 312:473
KOMPLETNÍ TABULKA