HCB Karviná
Extraliga
čt 2.6.2022 | Redakce

Oslava titulu s fanoušky se opravdu povedla

Středa 1.6.2022 nepatřila v Karviné jen svátku všech dětí, ale své oslavy si užili i hráči HCB Karviná společně se svými fanoušky

Už před sedmnáctou hodinou se areál karvinských Lodiček plnil houfy fanoušků v černých tričkách nebo zelených dresech HCB. Právě tady totiž byla naplánovaná spontánní oslava příznivců HCB s hráči, kteří se chtěli podělit o svou radost ze získaného titulu Mistra ČR.

Na Lodičkách se sešla dobrá tisícovka lidí, kteří přišli zatleskat a poděkovat hráčům za výkony během sezóny. Po sedmnácté hodině vypukla autogramiáda a všichni hráči byli doslova na roztrhání. Podepisovali plakáty, kartičky, ale také čepice, dresy, ruce, ramena. Fanoušci ses hráči fotili ale také s trenérem Michalem Brůnou, který zářil radostí ze zisku titulu, anebo s mistrovským pohárem.

Po osmnácté hodině hráči vystoupili na podium, kde byli postupně představeni moderátorem Zdeňkem Mrozkem. Na závěr jednotliví hráči dostali slovo, měli příležitost poděkovat fanouškům, sponzorům nebo rodinám za podporu v uplynulé sezóně nebo, například v případě Jana Sobola, za celou kariéru, protože se v emotivním proslovu rozloučil se svou hráčskou aktivitou. Nebyla nouze ani na improvizované humorné scénky, jako například když Vojta Patzel tlumočil do češtiny proslov Kosty Petroviče, který ale samozřejmě mluví velmi dobře česky. A Vojta se toho zhostil opravdu s grácií a humorem.

Na závěr došlo i na společné focení. Všichni přítomní si celé odpoledne náležitě užili, což je ostatně patrné i z rozesmátých tváří na fotkách v naší galerii.

Fotogalerie