st 14.10.2009 |

Zápas Plzeň - Karviná

Utkání bylo vyrovnané, vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Nedokázali jsme využít dvoubrankového vedení k tomu abychom soupeři odskočili a zlomili jej. Naopak jsme neproměnili spoustu příležitostí, včetně tří sedmiček! a tak se šlo do šaten za stavu 12:11 pro domácí. Bylo to hlavně tím, že jsme neproměnili ty příležitosti které jsme měli a ani obrana nefungovala na 100%. Druhá půle byla z naší strany určitě lepší, začali jsme osobně bránit nejlepšího hráče domácích Škvařila, který nám dělal největší problémy. Pokračovaly ovšem problémy se zakončením, kdy jsme pokračovali v neproměňování. Domácí to naštěstí nevyužili a naopak jsme se začali prosazovat více my a v druhé polovině druhého poločasu jsme domácím přece jen utekli a zápas dotáhli do vítězného konce.