so 13.11.2010 |

Zápas Plzeň - Karviná

V neděli 14. 11. 2010 zajíždělo družstvo staršího dorostu k dalšímu těžkému utkání do PLzně. V sestavě domácích se objevili i hráči Škvařil a Tonar, kteří v sobotu hráli za Plzeň proti našemu áčku. I přes toto posílení si naši hráči dokázali s Plzní poradit a zvítězili 29 : 25 (16:14). Vstup do utkání se nám vydařil a my se ujali vedení 9 : 3!! Domácí si vzali oddechový čas a podařilo se jim do poločasu náš náskok snížit. My jsme bohužel v závěru první půle udělali řadu zbytečných technických chyb, které soupeř z protiútoku trestal.

Ve druhém poločase jsme si neustále drželi 2 - 3 brankové vedení, které jsme nebyli schopni zvýšit na větší rozdíl. Zbytečná vyloučení a nepřesná střelba z prostoru spojek dávala neustále šanci domácím k udržení přijatelného skóre. Až v 15 minutě jsme soupeři odskočili na uklidňující rozdíl 7 branek a dovedli tak utkání k zaslouženému vítěznému konci. Utkání se mimořádně povedlo Davidu Krahulcovi, který ze 14 ran dosáhl 13 br.!! Dobrý výkon odvedl Užek na pivotu a Tabara v brance. Za vítězství si však zaslouží pochvalu všichni hráči, i ti kteří nezasáhli do hry, ale povzbuzovali své kamarády po celé utkání!! Máme tak za sebou další těžkou překážku. Vždyť Plzeň do našeho utkání nepoznala hořkost porážky a jen těžce se bude na jejich palubovce vyhrávat. Nás tuto neděli čeká družstvo Ostravy, které remizovalo s Duklou Praha a má ve svých řadách výborné hráče na hostování ze Zlína. Máme se tedy nač těšit. Věřím, že utkání hráči zvládnou a vy je přijdete povzbudit.