ne 5.12.2010 |

Zápas Karviná - Kopřivnice

Starší dorost čekalo velice těžké utkání s Tatrou Kopřivnice, která má v tomto ročníku silné družstvo. Vždyť dokázali vyhrát na horké půdě v Zubří vysokým rozdílem 26 : 17!! Do utkání již nastoupil uzdravený Mlotek, který nehrál v N. Veselí a vinou nemoci ani netrénoval. Jeho účast v družstvu měla pozitivní vliv na ostatní hráče a náš výkon byl opravdu kvalitní. V průběhu prvního poločasu jsme si vypracovali náskok 6 branek, ale soupeř se nezlomil a dokázal do poločasu snížit na 2 branky!! Hlavní opory družstva byli Gřes 8 br. (reprezentant do 18 let), Kahánek 10 br. (v širším výběru ČR 18) a Schäfer 5 br. Ve druhém poločase jsme získali pětibrankové vedení které jsme udrželi do samotného závěru. Naši hlavní zbraní byl opět vynikající přechod do rychlého útoku - založili jsme 24 RÚ a dosáhli 20 branek!! K našim oporám tradičně patřil Mlotek, který ze 14 střel docílil 14 branek!! Dále Krahulec 9 br. a Užek 4 branky. Velice dobré utkání odehrál rovněž Jirka Vengřín. Za svůj výkon však zaslouží pochvalu všichni hráči. Získali jsme další důležité body a držíme se o pouhé 2 body za dosud neporaženým Jičínem. Tuto sobotu hrajeme v Náchodě, který ač poslední překvapil remízou na Dukle!! Věřím, že naši mladí hráči nic nepodcení a v posledním utkání podzimní části vítězstvím potvrdí svou kvalitu.