ne 23.10.2011 |

Zápas Karviná - Frýdek Místek

Vynikající utkání viděli diváci mezi starším dorostem a FM. Utkání mělo opravdu všechny parametry. Nasazení, agresivita, bojovnost, rychlost, nádherné akce a to vše v duchu fer play. FM opět prokázal své kvality a svým výkonem jen potvrdil jejich vítězství v loňské podzimní části. FM k nám přijel jednoznačně pro vítězství. Jakou váhu přikládali tomuto utkání svědčí nasazení extraligového a juniorského reprezentanta Leoše Petrovského pouze na první poločas!!! V 17.00 pak nastoupil za muže FM v MU s Brnem. Naše dosavadní výkony nahrávaly ve všech směrech našemu soupeři. Naši hráči však do utkání nastoupili nažhavení a dobře připraveni.Výbornou obranou a rychlým útokem jsme získali vedení 8 : 2!! Soupeř se nevzdal a nadále hrál velice agresivně a každou naši chybu nemilosrdně trestal rovněž z rychlých útoků. Od 14 minuty však naši hráči vypadli doslova ze hry!! Dělali neskutečné technické chyby a uspěchávali střelbu. Dovolili soupeři vrátit se zpět do utkání. I přes tento výpadek jsme v poločase vedli o 2 branky.

Vstup do druhého poločasu byl stejný jako v prvním. Opět jsme soupeře zaskočili a ujali se vedení 18 : 13. Znovu však přišel nepochopitelný výpadek v naši hře a bojující hráči FM opět dokázali snížit skóre na jednu branku. Drama tak trvalo až do závěrečného hvizdu. Naši hráči mohli v poklidu dojít pro vítězství, ale neproměnili jsme dva náskoky a udělali 3 technické chyby!! Hlavně ta v posledních 15 vteřinách utkání dala soupeři obrovskou šanci na vyrovnání. Trenér hostí si vzal oddechový čas. Soupeř pak sehrál kombinaci a dostal se ke střelbě z levého křídla. Brankář Pala však předvedl parádní zákrok a my šťastně, ale zaslouženě zvítězili. Hráči obou družstev zaslouží pochvalu za obrovskou bojovnost i předvedenou hru, která se musela divákům líbit.