so 21.4.2012 |

Zápas Bohunice - Karviná

38Ihned po utkání jsme nasedli do autobusu a odjížděli k MU staršího dorostu do Brna - Bohunic. Chci i touto cestou poděkovat funkcionářům, že nám vyšli vstříc a my mohli odehrát toto utkání v 17.30. Přijeli jsme se zpožděním cca 30 min. a tak se začínalo v 18.00. Nikdo nám nic nevyčítal a všichni chápali naši situaci, protože Louny nám neuhly ani o minutu a přitom byla jejich hala volná už od 11.00!! Měli jsme obavy o únavu hráčů, kteří nastoupili v Lounech a další, kteří museli vyjet s námi v 5.00 a cestovat přes celou republiku a zpět!! Dorostenci však prokázali svou morálku a výborný přístup. Od první minuty hráli agresivně a s velkou chutí!! Věděli jsme o výborném hráči na LS soupeře a tak jsme zvolili velice náročný OS 2 : 4 !! Díky naši agresivitě jsme získali celou řadu míčů a přecházeli do rychlých útoků. Založili jsme 31 a dosáhli 22 branek! Rovněž naši brankáři chytali velice spolehlivě Pala 44% a Tabara 38%. V průběhu utkání se do hry zapojili všichni hráči. Za zraněného Pululika jsme z mladšího dorostu povolali talentovaného Igora Vaňka. Po zásluze tak naše družstvo zvítězilo a nadále si drží čtvrtou příčku v tabulce. Rovněž naše starší dorostence čeká v neděli od 15.30 ambiciózní družstvo Zlína.