so 17.11.2012 |

Zápas Karviná - Zlín

Hosté doposud nevyhráli a jsou na posledním místě v tabulce I. ligy. Kdo čekal jednoduché utkání, ten se krutě zmýlil. Hráči Zlína hráli rychlou, agresívní, moderní házenou s častou střelbou spojek. Hráli stejný OS jako muži 1 : 5. V mnoha případech svou agresivitou přinutili naše hráče k technické chybě a pak přecházeli do rychlých útoků! V postupném útoku pak vysocí a střelecky disponovaní hráči Zlína pálili ránu za ranou. Z prostoru spojek přestříleli naše družstvo o 15 ran! Vyrovnané skóre drželi až do 26 minuty! V tomto čase udělali v postupném útoku 3 technické chyby a my získali vedení o 5 branek. Ve druhém poločase jsme zpřesnili hru a zvýšili agresivitu v obranné fázi. Společně s výborným Bartoněm v brance jsme pak zvyšovali naše vedení až na rozdíl 10 branek. Soupeř postupně ztrácel fyzické síly a naši hráči tak v poklidu dokráčeli k dalšímu důležitému vítězství a jsou nadále společně s Kopřivnicí neporaženi. Vysoká porážka je pro hráče Zlína až příliš krutá. Naše vítězství bylo tvrdě vydřené a stálo nás nečekaně mnoho sil. Nemohu pochopit, že Zlín s tímto výkonem a s fyzicky dobře stavěnými hráči je na posledním místě bez vítězství!

Naše družstvo zajíždí v neděli 25. 11. k těžkému utkání do Plzně. Věřme, že hráči budou nadále plnit taktické pokyny a svou bojovností a přístupem toto utkání zvládnou.