so 23.2.2013 |

Zápas Ostrava - Karviná

Starší dorostenci měli papírově slabšího soupeře a každý očekával jasné vítězství. Skutečnost však byla jiná. Hráči Ostravy se herně zlepšili a naše družstvo nastoupilo vlivem zranění bez dvou hráčů základní sestavy - Mlotka Tomáše a Marhonse Filipa. Jejich absence se v utkání ukázala větší než jsme čekali. První zápasy bývají vždy těžké. Hráči nejsou ještě po dlouhé přestávce rozehraní a nemají herní rytmus. V samotném utkání se nám to potvrdilo. Po celé utkání se soupeř držel a v poločase jsme odcházeli do šaten za nerozhodného stavu 14:14. Trápili jsme se jak v obraně, tak i v postupném útoku. Nepodrželi nás ani brankáři. Ve druhém poločase se zlepšila obranná činnost a s tím i výkon brankáře Bartoně, který se podíle na našem vedení o 6 branek. Soupeř se nevzdal a nadále bojoval o zisk aspoň jednoho bodu. Více než na 3 branky se však nedostal a my zaslouženě zvítězili a uhájili naše vedení v tabulce.