ne 14.4.2013 |

Zápas Polanka - Karviná

V neděli zajíždělo družstvo starších dorostenců k poslednímu celku I. ligy do Polanky. Všichni jsme čekali jasné a vysoké vítězství!! Již před utkáním jsme hráče varovali před podceněním!! Ti si však naše slova nevzali k srdci a nastoupili vlažně a bez většího nasazení. Soupeř se však do nás zakousnul a nedaroval nám nic zadarmo!! Hráči Polanky dřeli až na samé hranici dvouminutových trestů!! Dokladem naší špatné hry je 6 technických chyb v 10 minutě a katastrofální střelecká úspěšnost!! Po oddechovém čase naši hráči chtěli, ale už se nemohli dostat do správného tempa a domácí nadále hýřili neskutečnou aktivitou a bojovností!! Stejný obrázek se naskytl i v průběhu druhého poločasu. Jen díky větší zkušenosti jsme dokázali ve 20. minutě odskočit ze stavu 15 : 15 na rozdíl 4 branek. Naše vedení jsme pak tvrdě hájili až do závěrečného hvizdu!! Opět se ukázalo, že se mají naši mladí, talentovaní hráči moc a moc učit! Nastupovat s pokorou a hrát proti každému soupeři na 100%!!! V utkání se silnějším soupeřem by tato naše hra vedla zákonitě jedině k porážce!! V neděli ve 13.00 hod. nás totiž čeká velice silný a ambiciózní soupeř z Lovosic!! Máme se tedy nač těšit. Věřím, že si hráči uvědomí fakt, že pořád hrajem o titul a nastoupí s plnou koncentrací od prvního až do posledního hvizdu!!!