ne 21.4.2013 |

Zápas Karviná - Lovosice

V neděli 21. 4. 2013 přivítali naši starší dorostenci velice silné a ambiciózní družstvo Lovosic. Po špatném výkonu v posledním utkání v Polance, se naši hráči poučili a přistoupili k soupeři se vší pokorou a plnou koncentrací na svůj výkon!! Z výborné obrany, za kterou chytal spolehlivě Bartoň, jsme přecházeli do rychlých útoků. V postupném útoku jsme hráli trpělivě a postupně jsme navyšovali skóre, až na poločasových 19 : 11!! Družstvo Lovosic však ani tento náskok nepoložil a i ve druhém poločase hráli rychlou a otevřenou házenou, bez nějakého zdržování!! Svým výkonem přispěli ke kvalitě tohoto utkání. Naši hráči pokračovali v zodpovědném výkonu a získali 12 brankové vedení. Postupně se do hry zapojili všichni hráči a i oni ukázali, že máme na čem stavět.