čt 26.9.2013 |

Zápas Zubří - Karviná

Starší dorostenci předehrávali své mistrovské utkání s celkem Zubří ve čtvrtek 26. 9. 2013. Bohužel utkání nezvládli a zbytečně darovali body domácím. Vstup do utkání se nám vydařil a my se ujali vedení o 3 - 4 branky. V 18. minutě to bylo 7 : 12 v náš prospěch. V dalších minutách se rozhodlo o vývoji utkání a jeho konečném výsledku. Naše družstvo mělo několik šancí navýšit svůj náskok a dorazit tak domácí družstvo. Trestuhodně jsme promarnili přesilovou hru a uspěchali střelbu. Domácí okamžitě využili našich chyb a snížili na 10 : 12. Vzali jsme si oddechový čas, ale ani ten již nezastavil rozjeté domácí hráče. Ti pokračovali v jejich nátlakové hře a do konce poločasu otočili skóre na 17 : 16. Ve druhém poločase domácí nadále vytvářeli tlak na naši obranu a prosazovali ze všech prostorů. Našim hráčům upadalo sebevědomí a naše hra klesla do podprůměru. Nepomohla ani osobní obrana na nejlepšího střelce domácích Kašpárka ( 7 br. ). Hráči Zubří se prosazovali v této fázi utkání z prostoru křídel, kde naši hráči špatně bránili. Na pravém křídle si Zahradníček dělal z našich hráčů doslova legraci a vstřelil 8 branek!! K naši smůle jsme rozchytali i domácí brankáře, kteří měli ve II. poločase 60% úspěšnost!! V našem družstvu se nenašel nikdo kdo by zavelel k obratu a tak jsme zbytečně, ale zaslouženě prohráli utkání ve kterém jsme měli jednoznačně na vítězství!!