ne 6.10.2013 |

Zápas Karviná - Jičín

Ve druhém utkání se střetli naši starší dorostenci, rovněž s dorostenci Jičína. Všichni víme, že v Jičíně pracují stejně jako u nás výborně s mládeží. Dokladem výborné práce je předloňský titul staršího dorostu a loňský titul mužů. Čekal nás zajímavý souboj. Naši hráči se nedokázali svému soupeři urvat a tak se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Zlepšenou obranou i díky brankářům jsme vyhráli první poločas těsně 15:13. Hráči Jičína pokračovali v rychlé hře i ve druhém poločase. Nám však vyšel vstup do druhé půle a zvýšili jsme vedení na 21 : 14! V dalším průběhu jsme kontrolovali hru a šanci dostali všichni hráči z lavičky. Hráči Jičína příkladně bojovali až do závěrečného hvizdu a upravili nepříznivé skóre na přijatelný rozdíl tří branek. Naše družstvo po výborném výkonu zaslouženě zvítězilo a drží se na předních místech v tabulce.