so 30.11.2013 |

Zápas Karviná - Lovosice

V dalším utkání nedělního odpoledne se střetli starší dorostenci s družstvem Lovosic. Naše špatné výsledky a nedůstojné porážky, nám nedávaly klid před tímto utkáním. Lovosice jsou známy velmi dobrou a agresívní obranou 1 : 2 : 3 a velice kvalitní hrou spojek v postupném útoku. Od první minuty to hráči Lovosic dokazovali na hřišti. Tvrdě trestali naši nedůraznou hru v obraně a rovněž využívali našich chyb v postupném útoku. Obranný systém hostí nám dělal veliké problémy. Naši hráči propadli v taktice. Místo kombinační hry a seběhů do otevřeného obranného systému, se utápěli ve hře 1 : 1. Celý první poločas naše družstvo prohrávalo rozdílem 2 - 3 branek. Až druhá půle přinesla výrazné zlepšení v naši hře. Přidali jsme na agresivitě a nasazení v obraně a společně s vynikajícím výkonem Bončka v brance přecházeli do rychlých útoků. V 15 minutě jsme otočili skóre v náš prospěch a ujali se vedení o dvě branky. Největší podíl na našem vedení měl již zmiňovaný Bonček v brance a Husár, který byl neomylný z prostoru pravého křídla a z rychlých útoků!! Soupeř se však nevzdal a bojoval až do závěrečného hvizdu. I přes porážku zanechalo družstvo Lovosic dobrý dojem a vyslalo signál, že na jejich palubovce to budeme mít velice těžké!