ne 8.12.2013 |

Zápas Nové Veselí - Karviná

Starší dorostenci odjížděli s nadějí, že mohou napravit své špatné výkony a posunou se v tabulce právě před domácí družstvo. Bohužel naše družstvo bylo citelně oslabeno o celou řadu hráčů, kteří jsou zranění, nebo údajně nemocní? Právě přístup celé řady hráčů ke svým povinnostem odpovídá našemu postavení v tabulce!! Náš výkon i v tomto utkání nebyl na patřičné úrovni a my po zásluze prohráli. Drželi jsme s domácími krok pouze do 25 minuty, kdy byl stav 11 : 10 pro domácí. Závěr prvního poločasu jsme však nezvládli a posledních 5. minut prohráli 5 : 0!! Stejný obraz hry byl k vidění i ve druhém poločase. Domácí si pohlídali svůj náskok a ještě zvýšili na konečný rozdíl 8 branek. Největším zklamáním je pro nás trenéry špatný výkon hráčů, kteří přicházejí do úvahy pro á družstvo. Hlavně Šťastný, Vaňko a další. V tomto utkání nastoupil poprvé na postu pivota hráč Polanky, Kováč Václav. Svým výkonem nás mile překvapil. Za svůj výkon si zaslouží pochvalu oba brankáři, kteří se vymykají svým stabilním výborným výkonem na rozdíl od hráčů.

V tabulce se propadáme na místa, která jsou pro historii tohoto klubu nedůstojná!! Bohužel toto si musí uvědomit hráči a vážit si toho, že za takový klub hrají a pochopit slova patriot a klubismus!!