so 15.2.2014 |

Zápas Náchod - Karviná

V prvním utkání sobotního odpoledne se střetli starší dorostenci. První poločas se nesl přesně v duchu podzimních výkonů. Hráči působili doslova ospalým dojmem a z toho pak vyplývala nepřesná a uspěchaná střelba, zbytečné technické chyby a nízká agresivita jak v obranné, tak v útočné činnosti. Domácí hráli svižně s častou střelbou a hrou 1 : 1. Poločas tak skončil spravedlivou remízou. Po poločasové bouřce v šatně, nastoupili naši hráči jako vyměnění. Zrychlili pohyb, agresivitu a důraz v osobních soubojích. Domácí se však neustále drželi a my nebyli schopni odskočit na výraznější brankový rozdíl. Až v 55 minutě se projevila naše lepší fyzická kondice a my se konečně utrhli na rozdíl 5 branek. Spokojeni tak můžeme být pouze se ziskem bodů, ale s výkonem družstva ne. Pochvalu zaslouží jedině brankáři a Vaňko s Harabišem, kteří táhli utkání nejen střelecky, ale hlavně kvalitou výkonu!!

V sobotu 22. 2. nás čeká velice těžký soupeř Zubří. S tímto výkonem bychom na tohoto silného soupeře jen těžko stačili!!