ne 21.9.2014 |

Zápas Karviná - Frýdek Místek

V dalším utkání dnešního odpoledne nastoupili naši starší dorostenci proti Frýdku Místku. Čekal nás velice silný soupeř, protože v jeho řadách jsou hráči, kteří již nejen trénují s extraligovým áčkem, ale okusili již boje v samotné soutěži mužů. Od první minuty se do nás hráči Frýdku zakousli a šli tvrdě za vítězstvím. Bohužel naši hráči se zbytečně zalekli a hráli s příliš velkým respektem a strachem. Hlavně ti zkušení jako je Šťastný a další. Poločas jsme jednoznačně prohráli 9:15. V šatně jsme si všechno vyříkali a poradili hráčům jak překonat obranu FM. Ze sestavy jsme vyřadili několik hráčů a dali příležitost hráčům mladšího dorostu Piwkovi a Vaňkovi. Ti přinesli do naši hry oživení a najednou se družstvo semklo a hrálo házenou, kterou jsme si představovali. Začali jsme snižovat náskok soupeře, který již byl opravdu vysoký 11 : 24! Dotáhli jsme se na rozdíl šesti branek, ale více nám už soupeř nedovolil. Druhý poločas jsme tak uhráli remízu 15:15. Škoda, že starší, zkušení hráči od kterých se čekal právě takový výkon, zklamali a tvrdou práci nechali na těch mladších! Výborné výkony odvedli Zuzánek, Wozniak, Marušík, Čavrnoch, Plaček a Drzyzga. Bohužel to bylo málo a my tak přišli na vlastní palubovce o dva body. Musíme ještě více a tvrději pracovat na zvýšení kvality naši hry a hlavně na odstranění strachu ze soupeře!