ne 12.10.2014 |

Zápas Karviná - Lovosice

Starší dorostence čekalo v souboji o mistrovské body, družstvo Lovosic, které je překvapením tohoto ročníku. Ve svém středu má vynikající hráče, kteří určitě dostanou v brzké době šanci v extralize mužů. Vstup do utkání jsme neměli dobrý a ihned v úvodu jsme udělali zbytečné technické chyby, které soupeř potrestal. Po celý první poločas se družstva střídala ve vedení o 1 - 2 branky. Nikomu se nepodařilo odskočit na výraznější rozdíl. Ve 25 minutě se to konečně podařilo našim hráčům, kteří otočili skóre z 9:10 na poločasových 13:10. Vstup do druhého poločasu se podobal prvnímu jako vejce vejci. Opět řada technických chyb a neproměněné šance dovolily soupeři srovnat skóre na 13:13. Celý druhý poločas jsme se potýkali s koncovkou - úspěšnost ve druhém poločase byla pouhých 30%. Naše spojky vstřelily z 26 ran pouhý jediný gól! Rovněž křídla měla střelbu 3/10! V nervózním utkání docházelo k častým střetům hráčů a byli to naši, kteří neudrželi nervy na uzdě a my za jejich zbytečné protesty trpěli. Wozniak dostal 2+2 minuty!! Celkem jsme ve druhém poločase hráli ze 30 minut 12 v oslabení. I přes toto oslabení jsme neustále drželi výborný výsledek. V samotné závěru za stavu 23:22 v náš prospěch, přišel totální kolaps a my vyhrané utkání prohráli a doslova darovali soupeři dva body. Bohužel, hráči si nenechají poradit při střelbě, každá maličkost je rozhodí, ve vypjatých situacích chybí disciplína a pokora. V dalším průběhu soutěže se musíme s těmito nešvary tvrdě vypořádat.