ne 26.10.2014 |

Zápas Karviná - Brno

Naše družstvo potřebuje každý bod jako sůl. Ve stejné situaci je i náš soupeř a tak se očekával velmi zajímavý souboj. Naše družstvo je oslabeno o zraněné hráče a tak je vždy doplněno o hráče mladšího dorostu. Od prvního hvizdu náš soupeř předváděl velice rychlou a pestrou hru, kterou okořenil častou střelbou spojek!! Naše družstvo se nemohlo v postupném útoku prosadit a tak jen dotahovalo 3 brankové vedení soupeře. Až po oddechovém čase a prostřídání jsme dokázali otočit nepříznivé skóre v náš prospěch a poločas jsme vyhráli 16 : 13. Stejný obraz hry byl i ve druhém poločase. Hosté opět stříleli velice často a dobře z prostoru spojek, kde nás přestříleli o 30 ran. Naše družstvo mělo úspěšnost 7/13 a soupeř 13/43!! O našem vítězství rozhodl rovněž výborně chytající Nolč (50% úsp.), který navázal na vynikající výkon v juniorce. O vítězství museli hráči tvrdě bojovat až do konce utkání. Podařilo se a tak máme v tabulce minimální náskok na družstva, která bojují o záchranu.