ne 7.12.2014 |

Zápas Ostrava - Karviná

V sobotu 6. 12. 2014 sehráli své poslední mistrovské utkání podzimní části 2014 naši starší dorostenci v Ostravě. Náš soupeř se rovněž potýká s nedostatkem hráčů a podle toho i vypadá jeho postavení v tabulce. Pro větší klid a upevnění si umístění v horní polovině tabulky jsme museli vyhrát. V týdnu celou řadu hráčů provázela vírová onemocnění a my tak trénovali jen s hrstkou hráčů. Do utkání však všichni obětavě nastoupili a od první minuty se statečně rvali o potřebné body. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a žádné z družstev si nevytvořilo větší brankový náskok. Rozhodujícím momentem byla 15 minuta druhého poločasu, kdy jsme za stavu 21 : 21 odskočili na 22 : 25 a tento brankový rozdíl si podrželi až do závěrečného hvizdu. Naši hráči zaslouží pochvalu za obětavý výkon a dodržení všech taktických pokynů. Velice dobře pokryli nebezpečného střelce Varmužu (ze hry vsítil pouze 3 branky!), který ještě v loňské sezóně oblékal náš dres.

Na vítězství se opravdu podíleli všichni hráči nejen herně, ale i střelecky!! Pouze mladší dorostenci, kteří nám pomáhají vyšli střelecky naprázdno. Nyní naše hráče čeká zasloužená přestávka ve které budeme tvrdě pracovat na odstranění nedostatků v naši hře i v činnostech jednotlivců.