ne 16.11.2003 |

Zápas Karviná - Chambery

Už od začátku utkání dali hosté z Francie najevo, že jejich předzápasové prognózy nevyzní naprázdno. Po 8 minutách vedli již 4-0 a karvinští hráči marně hledali své herní tempo. Miloš Slabý dokázal skvělými zákroky své spoluhráče vyburcovat tak, že v 16 minutě Baník srovnal na 8:8. Byl to jediný okamžik, ve kterém mohli karvinští myslet na zisk nějakého bodu. Posléze bohužel neuhlídali ostrostřelce Narcisse, kterému karvinská obrana nedělala žádné potíže. První poločas poznamenalo vážné zranění karvinského pivota Mrakiče, který se poté na palubovce již neukázal. Do konce poločasu si Francouzi vybudovali solidní náskok pěti branek. V druhé půli se zaplněná hala nedočkala vytouženého zvratu v utkání, hráči Chambéry již kontrolovali zápas a pomalu navyšovali brankový rozdíl. V dresu hostí se v dobré formě ukázal také Karel Nocar, který je jistě velkou posilou pro již tak silný tým, jakým je Chambéry.