so 19.9.2015 |

Zápas Karviná - Plzeň

V prvním utkání nového soutěžního ročníku 2015/16 narazili naši starší dorostenci na velice silný a ambiciózní celek Plzně. Hráči Plzně převyšovali naše výškou i fyzickými parametry. Tato nesporná výhoda se pak plně projevila v samotné hře. Našim hráčům nelze upřít snaha a bojovnost, ale v mnoha případech prohrávali osobní souboje 1:1, právě díky lepším parametrům hráčů Plzně. Ti získali již 11. minutě vedení 7:3, které je uklidnilo a v poločasu tak odcházeli do šaten za stavu 15:10. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s odhodláním zvrátit nepříznivé skóre, ale ukázalo se, že soupeř je nad naše síly. Připočteme-li k tomu v jaké okleštěné sestavě naše družstvo nastoupilo, je výsledek utkání objektivní. Naše družstvo bohužel nemohli posílit hráči mladšího dorostu, kteří již v loňské sezóně nastupovali za starší dorost. V hledišti tak zůstali Mucha, Vaněk i Kraina., kteří byli plně využiti v souboji s mladším dorostem Plzně. Další starší dorostenci nemohli nastoupit pro zranění.

Pevně věříme, že v dalších zápasech se ukáže kvalitní příprava i kvalita hráčů a bude-li družstvo posíleno o zmíněné hráče, určitě se dočkáme vítězství.