st 13.4.2016 |

Zápas Karviná - Zubří

Dne 13.4.2016 jsme dohrávali odložené utkání proti aktuálně druhému týmu tabulky HC Zubří. I když jsme na podzim jako jediní v Zubří vyhráli, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a soupeř nám bude chtít porážku oplatit. Vzhledem k aktuální tabulce bylo jasné, že v případě výhry bychom se dostali na dostřel týmům na medailových pozicích. Hráči do utkání nastoupili s velkým odhodláním, ale také s velkou nervozitou.

Od první minuty nám gólman soupeře dělal velké problémy. Nemohli jsme se střelecky prosadit a od začátku jsme prohrávali. Poločas jsme nakonec prohráli 9:13. O přestávce jsme si řekli určité taktické pokyny, zejména k naši  útočné činnosti. Hráči však tyto taktické pokyny nedodrželi a pořád se nemohli, proti dobře chytajícímu gólmanu hostí prosadit. Nás střelecký prapor držel pouze výborně hrající Wozniak. To bylo však málo. Skóre narůstalo ve prospěch soupeře, který nám nakonec oplatil porážku a vyhrál 18:27. Musím pochválit již zmiňovaného Wozniaka a oba dva brankáře Mokroše s Jurášem. S třemi hráči proti Zubří však nejde uspět.