ne 3.4.2016 |

Zápas Karviná - Ostrava

V dalším kole jsme doma přivítali v regionálním derby celek Ostravy. Soupeř proti nám vyrukoval z obranou 2-4, s čímž jsme částečně počítali. Věděli jsme, že jsme kvalitativně lepší, ale po vlažném a špatném začátku, jsme v úvodních minutách tahali za kratší konec. Chvíli nám trvalo, než jsme si z touto obranou poradili. Vzhledem k tom, že jsme však dobře bránili, nepustli jsme soupeře do většího než jedno až dvougólového vedení. Konec prvního poločasu jsme už ovládli a soupeři odskočili na 14:9. To jsme ještě neproměnili 3 sedmimetrové hody.

Začátek druhého poločasu nám opět nevyšel a hosté svou bojovností dokázali vyrovnat na 16:16. Soupeři jsme však nedovolili jít do vedení a pořád velmi dobrou obranou podpořenou dobrými zákroky gólmanů, patřil konec druhého poločasu opět nám. V posledních 17 minutách jsme nedostali gól a postupně navyšovali skóre na konečných 28:16. Toto vítězství beru jako povinné. Těžké bitvy nás zatím čekají. A nejbližší těžké utkání bude dne 13. 4. 2016 dohrávka proti silnému Zubří.