so 20.8.2016 |

Zápas Zaporożí - Karviná

Hodně dramatický a vyrovnaný zápas jsme odehráli s dalším účastníkem turnaje v Zabrze. Tím byl druhý tým ukrajinské Superligy - ZTR Zaporoží. Od začátku byl průběh velmi vyrovnaný a když se Ukrajinci utrhli na rozdíl tří branek okamžitě jsme po brankách Slávka Mlotka a Lukáše Frančíka zase srovnali. Poločas tak skončil 11:10 a do druhé půle bylo vše otevřené.

A i ta začala stejně jako první. Mírně vedlo Zaporoží a my vždy kontrovali. Až ve 45. minutě se přece jen povedlo soupeři po třech rychlých brankách utéct na 22:16 a v koncovce se nám už nepodařilo dotáhnout. I přes to, že v koncovce zabojoval Jiří Užek ale na srovnání to nestačilo. Odešli jsme tak z utkání s vícemistrem Ukrajiny poraženi o pět branek.