ne 26.2.2017 |

Zápas Karviná - Nové Veselí

V druhém domácím utkání jarní části jsme narazili na silného soupeře z popředí tabulky, který má ve svém středu několik mládežnických reprezentantů. V prvním vzájemném zápase na Vysočině jsme po velkém boji prohráli pouze o 2 branky. V domácím prostředí jsme si věřili a šli jsme do utkání s jednoznačným cílem zvítězit. Začátek utkání byl z obou stran především velmi bojovný a střelci měli problém se prosadit. Dominovali především gólmani na obou stranách. S postupem času se začali naši hráči po kombinační hře prosazovat a soupeř pro změnu vynikal při hře 1:1. Do šaten jsme šli s poločasovým výsledkem 13:15 pro soupeře.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Zkoušeli jsme hrát i osobní obranu na jejich nejlepší hráče, ale na zvrat v utkání jsme již nedosáhli. My jsme se prosazovali především po předem nacvičených kombinacích a hráči Nového Veselí při hře 1:1. V individuálních činnostech jsme zaostávali za hráči Nového Veselí. Nakonec hráči Nového Veselí vyhráli 30:24 a odvezli si od nás zaslouženě dva body. I když jsme prohráli, hráči předvedli bojovný a lepší výkon než v úvodním jarním vítězném domácím utkání proti Strakonicím, ale na hráče Nového Veselí to tentokrát nestačilo. Na tento výkon se však budeme snažit navázat v dalších kolech.