ne 15.10.2017 |

Zápas Karviná - Lovosice

V šestém kole jsme doma přivítali celek z Lovosic. Vzhledem k tomu, že bychom se rádi pohybovali v horní části tabulky, bylo povinností doma zvítězit. Věděli jsme, že se soupeř opírá o svoji levou spojku Patrika Stacha, který v každém zápase je nejlepším střelcem svého týmu. Začátek utkání byl v režii hostů, kteří postupně vedli 2:0 a 5:3. Poté jsme zpřesnili střelbu a skóre srovnali na 6:6. V prostřední části prvního poločasu byla hra vyrovnaná a nikdo z týmů neodskočil na větší, než jedno - gólový náskok. Konec prvního poločasu byl již v naší režii. Od stavu 10:10 jsme v obraně začali přistupovat ke střelcům soupeře, kteří už se tak lehce tím pádem neprosazovali a rychlým přechodem do útoku, jsme soupeři odskočili na poločasový výsledek 17:12.

V druhém poločase soupeř již odešel fyzicky. Hra byla plně v naší režii. Náš náskok narostl až na 10 branek 27:17. Poté jsme hráče prostřídali, aby si zahráli v utkání všichni. Soupeř sice snížil na konečných 32:28, ale blíže jsme soupeře již nepustili. Spokojený jsem s dvěma body a předvedenou hrou. Před reprezentační pauzou ještě stihneme odehrát předehrávku 7. kola ve Frýdku – Místku. Poté si společně vyhodnotíme první polovinu soutěže.