ne 4.3.2018 |

Zápas Nové Veselí - Karviná

První vzájemný zápas s Novým Veselím nám doma vůbec nevyšel a bylo to jediné utkání podzimu, které jsme vyloženě nezvládli. Věděli jsme, že v odvetě se bude jednat o úplné jiné utkání, ze kterého jsme chtěli získat nějaké body. Hráči do utkání vstoupili velmi dobře bojovně naladěni. Kluci se vzájemně povzbuzovali a i když tam bylo několik vyložených šancí (tři neproměněné 7 m. hody, několik rychlých útoků), které jsme neproměnili, tak hra byla pořád vyrovnaná. Ani jeden z týmu neodskočil na větší gólový rozdíl. Poločas nakonec skončil 14:13 pro domácí.

Nástup do druhého poločasu jsme ještě zachytili a drželi s domácími krok. Ve 42 minutě se již však začalo projevovat, že někteří naši hráči v týdnu prodělali chřipkové onemocnění a pomalu jsme odcházeli fyzicky. K tomu je třeba přičíst vyložené šance, které jsme i v druhém poločase neproměnili a během následujících deseti minut nám domácí odskočili na 6 brankový rozdíl, který si už v poklidu pohlídali až do konce utkání. Nakonec domácí vyhráli 36:28. Některé hráče před utkáním limitovalo zranění, někteří ještě ve středu díky nachlazení netrénovali. V utkání jsme odešli fyzicky a neproměňovali vyložené šance, ale i přes tuto prohru musím hráče pochválit, že v utkání bojovali až do 60 minuty. Teď nás čeká 14 denní pauza, tak je třeba se dát zdravotně dohromady a připravit se na důležité domácí utkání proti Plzni.