ne 15.4.2018 |

Zápas Karviná - Frýdek Místek

Po 14 denní pauze, z důvodu reprezentačních srazů, jsme doma přivítali celek Frýdku – Místku. Po posledním nevydařeném utkání v Kopřivnici jsme v tomto Moravskoslezském derby chtěli jednoznačně zvítězit. Reprezentační pauza nám přišla vhod. Doléčili jsme různá drobná zranění a nachlazení. Na zápas jsem měl k dispozici, až na dlouhodobě zraněného Břenka, všechny hráče. Na soupeře jsme se důkladně připravovali celý týden a do zápasu vstupovali s cílem získat dva body. Od prvních minut bylo vidět, že Frýdek - Místek přijel oslaben o své klíčové hráče a utkání bylo v naší režii. Soupeř nám nekladl větší odpor. První poločas jsme vyhráli 16:11. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, hráči si vybudovali 8 - gólový náskok, což nám umožnilo prostřídat všechny hráče. Nakonec jsme vyhráli 36:26.