čt 6.8.2015 |

I odpolední odveta v náš prospěch

V odpoledním utkání naše družstvo čekal soupeř, kterému dorazily posily základní sestavy. Měli jsme obavy z našeho herního výkonu, protože jsme pořád více ve fyzické přípravě, než herní.

Naše družstvo však svým výkonem totálně zaskočilo hosty z Pov. Bystrice a ujalo se vedení o 5 branek, které do poločasu navýšilo na rozdíl 9 branek 18 : 9!!! Výborná obrana ke které se přidal vynikajícím způsobem brankář Lefan, který měl 50% úspěšnost!! Ve vynikajícím výkonu naši hráči pokračovali i v průběhu druhého poločasu a nedali soupeři šanci vrátit se zpět do utkání. Opět kvalitní obrana a výkon brankáře Schamse ( 36%), který nahradil zraněného Lefana, byli hlavním faktorem našeho vysokého vítězství.

I přes vítězství nám obě utkání ukázala řadu nedostatků, které musíme vylepšit do mistrovských utkání!! Ve stavu přípravy našeho družstva, je až zarážející kvalita našeho herního výkonu!! I nadále totiž převažuje fyzické zatížení, před herním!! Doufám a věřím, že v tomto trendu budeme pokračovat a nadále poctivě pracovat na kvalitě našeho herního projevu.