st 1.12.2010 |

Postoupili jsme do Final Four

Dnes večer jsme ve Frýdku Místku nepřipustili překvapení a postoupili jsme do finálového turnaje Českého poháru. Ten se bude hrát u nás v Karviné 17. a 18. prosince 2010. S námi postoupily týmy Třeboně, Plzně a Zubří.

Karviná do zápasu vstoupila lépe a dokázala si vypracovat již v úvodu střetnutí tříbrankové vedení 6:3. Frýdku-Místku se poté podařilo srovnat hru a nepustit hostující celek do většího náskoku. Ten byl nakonec po poločase čtyřgólový 18:14 ve prospěch úřadujícího českého mistra. Karviné vyšel vstup do druhé půle, kdy se jí podařilo získat uklidňující náskok. Definitivní konec jakýmkoliv nadějím pak přinesla 50.minuta, kdy brankář domácích Šoltés uviděl červenou kartu a Frýdečtí již nebyli schopni soupeři vzdorovat. Domácí až do konce utkání bojovali, ale na lepší než konečný výsledek 28:40 to nestačilo. Karviná se tak může těšit na finálový turnaj v domácím prostředí.