pá 17.12.2010 |

Postoupili jsme do finále ČP

V dnešním prvním semifinále jsme si poradili s týmem talentu M.A.T. Plzeň a postoupili jsme tak do zítřejšího finále. V něm se střetneme s postupujícím ze souboje Zubří a Třeboně, který se právě odehrává.
V druhém semifinále porazilo Zubří Třeboň stejně jako my 36:17 a tak se zítra bude opakovat tradiční souboj se Zubřím ve finále ČP.

Hosté nám dokázali vzdorovat poze cca patnáct minut. V druhé půlce prvního poločasu jsme si totiž vybudovali náskok pěti branek a do šaten se šlo za stavu 18:13 v náš prospěch.

Do druhé poloviny utkání nastoupil do naší branky Lefan a hned se uvedl několikaa pěknými zákroky. Těch jeho spoluhráči využili k navýšení náskoku a definitivně jsme tak zlomili odpor talentu Plzeň.

Nejlepším střelcem utkání se stal již tradičně Vojtta Petrovský s deseti brankami. K němu se přidali pětibrankoví Vančo, Chudoba a Faith.

Za hosty naši síť nejčastěji rozvlnili Šindelář (7x) a Bečvář (6x).