so 12.8.2017 |

ZTR Zaporoží potvrdilo své kvality

Vcelku jednoznačně jsme v dalším přípravném zápase podlehli kvalitnímu ukrajinskému týmu.

Náš soupeř nás předčil zejména fyzickými parametry. My se proto snažili prosazovat zejména z rychlých útoků. Zhruba do 20. minuty se nám dařilo držet ve skóre krok ale poslední desetiminutovka první půle nám vůbec nevyšla. Ukrajinci totiž dokázali skórovat devětkrát v řadě a my se neprosadili ani jednou. Poločasové skóre tak bylo 10:20 v náš neprospěch.

V druhém poločase jsme se sice snažili s výsledkem něco udělat ale proti byla naše střelecká nejistota, když jsme nedokázali proměňovat šance, dokonce včetně dvou sedmimetrových hodů a také soupeř, který si svůj náskok kontroloval.

Své nesporné kvality prokázali naši soupeři i druhém včerejším utkání. Porazili totiž i domácí NMC Górnik Zabrze 30:27 (15:11) a stali se tak vítězem turnaje.