Zubří prohrálo v Karviné a stále čeká v HIL na první vítězství.

Karviná: Prokopec 8, Farář 7, Konečný 5, Heinz T. 3, Titkov 2, Laclavik 2, radčenko 2, Sobol 2, Szymanski 2, Toms 1.

Zubří: Kulišťák 6, Kyryljuk 6, Pavlík 5, Klimek 2, Kuzo 2, Mičola 1, Hrachovec 1, Řezníček 1.

Vyloučení: 1/2, 7m hody: 5/3-4/4, Rozhodčí: Poláček-Pešta, Diváci: 500.
HCB Karviná: Brůna, Konečný, Prokopec, Titkov, Laclavik, Farář, Slabý, Heinz T., Radčenko, Galia, Toms, Sobol, Szymanski, Krzyzecki.

HC ROBE Zubří: Ďurajka, Kulišťák, Kyryljuk, Klimek, Mičola, Kuzo, Struhala, Hrachovec, Pavlík, Koleček, Říha, Řezníček.

Karviná začala toto utkání 10.kola HIL s několika hráči, kteří nehrají stabilně v základní sestavě, ale i přes to si už v páte minutě prvního poločasu vypracovala malý náskok a vedla 6:1. Současná síla Zubří není taková, jao před několika sezónami a tak se utkání vyvíjelo vcelku v poklidném tempu a i Karviná se tomuto tempu přizpůsobila. I přes to vyhrála poločas s přehledem o osm branek a vedla po prvním poločase 18:10.
Druhý poločas se v sestavě domácích postupně objevili všichni mladí talentovaní hráči, kteří v právě takových utkáních dostávají příležitost a i proto brankové skóre narůstalo velmi pozvolna. Bylo vidět, že ani Zubří nepomýšlí na zdramatizování utkání a i proto se utkání dohrávalo ve zcela přátelské atmosféře. Karviná nakonec zaslouženě vyhrála rozdílem deseti branek 34:24.

Již tuto sobotu 26.10.2002 ji čeká další utkání, kdy tentokrát jede za svým soupeřem až na východ Slovenska, kde se v Košicích utká s místním klubem v 17.30 hodin.