so 10.3.2007 |

Zápas Lovosice - Karviná

V dnešním dalším utkání nástavby extraligy jsme vyhráli na horké půdě Lovosic rozdílem tří branek. Utkání mělo velice zajímavý průběh, bylo tvrdé a plné emocí.

V průběhu prvního poločasu se našim hráčům podařilo vypracovat mírný náskok. Do šaten se šlo za stavu 11:15. Podobný průběh měla i polovina druhého poločasu. Pak ale, za stavu 15:20 se začal zvrat v utkání a domácí dokázali i díky polevení naší koncentrace a svojí vlastní bojovností náskok zlikvidovat a dokonce i jít do vedení. Chvíli vedli i o dvě branky.

Tento zvrat je ale stál hodně sil a projevila se i větší zkušenost našich hráčů, kteří nezpanikařili a dokázali opět výsledek otočit a dotáhnout slibně rozehrané utkání do vítězného konce. V rozhodujících chvílích nás podržel Nemo Marjanovič, pivotům se dařilo proměňovat své šance. Naopak se příliš nevedlo spojkám, které měly slabé procento úspěšnosti střelby.