HCB Karviná
Zápasy
st 3.10.2007 |

Zápas Karviná - Zubří

Zápasové menu
Od začátku nastoupil do branky Tomáš Mrkva ale vůbec se mu nedařilo, stejně jako celé obraně. naštěstí na straně Zubří to bylo podobné. Takže to vypadalo, že budou gólové dostihy, když cca v 10. minutě už padlo 18 branek a byl stav 9:9. Poté se ovšem trochu ten překotný vývoj přibrzdil.

Oba trenéři vystřídali gólmany a branek přestalo tak přibývat. Našim hráčům se ale nadále moc nedařilo Na góly se natrápili a naopak v obraně se jim nedařili ubránit nadšeně bojující hráče soupeře. Nejvíce starostí nám nadělal teprve osmnáctiletý Štěpán Krupa, který vstřelil 7 branek a na pivotu Říha, který dal branek 6. Z našich se nejvíce prosadil Robert Plšek - autor 7 branek.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

iří Mika (Zubří): Je to překvapení pro všechny, i pro nás, protože jsme nečekali takový průběh zápasu. Hráči soupeře jako by nás trochu po zápase s Barcelonou podcenili. Vyhráli jsme to utkání ohromnou vůlí, které je pro nás typická.

Jiří Kekrt (HCB OKD): Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. Celou dobu tahal za delší konec. Vůle Zubří po vítězství byla daleko větší než vůle našich hráčů. Jestli můžu někoho vyzdvihnout po stránce motivace a bojovnosti pak jsou to Srbové. (pozn. Marjanovič, Indjič) Vždy v situaci, kdy se nám podařilo dotáhnout soupeře jsme udělali chyby buď v koncovce nebo technické chyby a ty soupeř svou trpělivou hrou dokázal dotáhnout do vítězného konce.