HCB Karviná
Zápasy
st 5.3.2008 |

Zápas Karviná - Dukla Praha

Zápasové menu
Na začátku se hráčům dlouho nedařilo prosadit. Naši nastřelili 3 tyče, neproměnili sedmičku a naopak v naší brance zabránil Dukle skórovat Nemanja Marjanovič. Tak se stalo, že první branku v zápase vsítil Petrovský ze semičky až v 6. minutě. Pak se útoky přelívaly z jedné strany na druhou ale branek padalo pořád málo. Nedařilo se nám prosazovat a trenér vystřídal hráče. Odpočinout si šla pravá strana - Kuzo s Pavlíčkem. V 15. minutě byl stav 5:4 pro HCB. Pak následovala série tří vyloučení našich hráčů a Dukla odskočila sérií 4 branek v řadě na 5:8.

Trenér Trtík reagoval oddechovým časem, který byl nadmíru účinný. Nastoupili zpět do hry jak Kuzo, tak Pavlíček a začalo se jim dařit. Branky začaly konečně do soupeřovy branky padat, tak jak jsme si všichni přáli. Během pěti minut jsme otočili vývoj a utekli soupeři na 11:8. V té chvíli si vzal time out i trenér Dukly, Pavel Pauza. Ten ale nic nezměnil na vývoji a naši hráči pokračovali v dobrém výkonu. Do poločasu jsme navýšili náskok na 15:10. Dá se říct, že právě výborně zvládnutá druhá půle prvního poločasu položila základ k celkovému vítězství v utkání.

Do druhé poloviny, jak se stává v poslední době pravidlem, nastoupil do branky Tomáš Mrkva a i ten navázal na výborný výkon svého předchůdce. Hrálo se pořád bojovně s plným nasazením na obou stranách. Řada jak útočných akcí, tak obranných zákroků byla oceněna uznalým potleskem publika. Bylo vidět, že zápas a skvělou atmosféru si užívají i hráči na lavičce spolu s realizačním týmem.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Trenér Trtík po utkání poděkoval celému týmu za podaný výkon, taky ovšem vyzdvihl hru soupeře, protože k tomu, že utkání bylo opravdu kvalitní samozřejmě přispěla i dobrá hra Dukly Praha. Nezapomněl ani poděkovat publiku za jeho podporu, kterou všichni hráči, stejně jako i lavička velice dobře vnímali.