ne 7.9.2008 |

Zápas Karviná - Lovosice

Ještě v 16. minutě byl stav 4:4 a obrany s brankáři měli jednoznačně navrch. Pak jsme začali proměňovat šance a skóre se začalo měnit v náš prospěch. Tomáš Mrkva podával výborný výkon a hráči se více prosazovali z rychlých protiútoků, jak z první, tak z druhé vlny. Mezi 25. a 30. minutou jsme vsítili 6 branek v řadě a tím jsme zřejmě definitivně zlomili odpor soupeře. V druhé půli již náskok narůstal. V brance vystřídal Mrkvu Lefan, ale i ten byl pro lovosické střelce těžkým oříškem. Podával stejně kvalitní výkon jako jeho předchůdce. V útoku se rozstříleli Kružík s Mrózkem a o výsledku nemohlo být pochyb. A kdo měl obavy, že máme jen jednoho pivota, ten se mohl přesvědčit, že Brož, který nastoupil rovněž na pivota si nevedl vůbec špatně a připsal si za Karvinou první dvě branky v Extralize.