so 13.9.2008 |

Zápas Plzeň - Karviná

V utkání Plzně a Karviné byl k vidění vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí tým. V prvním poločase jsme byli lepší my, po většinu první půle jsme vedli o 1-2 branky. Zlepšenou koncovkou jsme vyhráli poslední desetiminutovku 2:5 a celý první poločas 11:15.

Vydařil se nám i vstup do druhé půle, kdy jsme během chvíle odskočila až na 11:17. Plzeň ale zabojovala a pětibrankovou sérií se dotáhla na jednobrankový rozdíl 16:17, a ve 43.minutě otočila utkání ve svůj prospěch.

Oba celky se pak přetahovaly o vedení, v 59.minutě vedli hosté 26:27, ale nejlepší střelec domácích Vinkelhöfer dvěma brankami zvrátil vítězství na stranu domácích. Dvě vteřiny před koncem jsme měli devítku, ale z těžké pozice již Heinz branku Kuriala neohrozil.